Je k dispozici aktualizace, které umožňuje konfigurovat umístění dočasné složky pro rozhraní .NET Framework 2.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 934529 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Při pokusu o přidání objektu WebReference webové služby v rozhraní Microsoft .NET Framework 2.0 jsou soubory vytvářeny služba zjišťování webu. Služba zjišťování webu, je zpracováván třídy DiscoveryClientProtocol. Pomocí procesu zjišťování webové služby, webové služby klientů, například Microsoft Visual Studio 2005, zjistěte, zda existuje webové služby XML. Klienti služby webové informace také kde hledat popis dokumentu XML webové služby. Klienti služby WWW zjištěné dokumenty uložte na disk pomocí metody WriteAll. Zjištěné dokumentů může být například soubory schématu XSD nebo služba popisy. Na konci procesu klienta odstraní soubory.

Z důvodů zabezpečení nebo v jiných situacích můžete chtít změnit umístění těchto souborů ve složce temp. Aktualizace je k dispozici pro rozhraní .NET Framework 2.0. Tato aktualizace umožňuje konfigurovat umístění dočasné složky pomocí souboru dané aplikace. Umístění dočasné složky lze konfigurovat pomocí kódu podobná následující.
<system.xml.serialization>
    <xmlSerializer tempFilesLocation="<Full path of the temp folder>"/>
  </system.xml.serialization>

Další informace

Informace o aktualizaci Service Pack

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows Vista. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
935791Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows Vista

Informace o aktualizaci

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Informace o restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této aktualizace softwaru má následující (nebo novější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
System.xml.dll2.0.50727.8212,027,52020. 3. 200710: 31X86

Prohlášení

Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Windows Vista Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 934529 - Poslední aktualizace: 13. května 2008 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft .NET Framework 2.0
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbvistasp1fix kbhotfixserver kbqfe kbtshoot kbprb kbinfo KB934529 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:934529

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com