2010 Aplikace Outlook a Outlook 2007 používat pouze v aplikaci Word jako editor e-mailu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 933793 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Aplikace Microsoft Office Outlook 2010 a aplikace Office Outlook 2007 používat pouze aplikace Microsoft Office Word jako editor e-mailu.

Další informace

Starší verze aplikace Outlook pomocí dvou motorů vykreslování. Aplikace Windows Internet Explorer se používá pro čtení e-mailových zpráv a aplikace Word používá pro psaní a úpravy e-mailových zpráv. Předat dál nebo odpovědi na e-mailovou zprávu ve formátu HTML, starší verze aplikace Outlook nejprve pomocí vykreslovací modul aplikace Internet Explorer zobrazit e-mailové zprávy. Potom aplikace Outlook používá vykreslovací modul aplikace Word složení odpovědět na e-mailové zprávy. Protože jsou používány více modulů vykreslování, zprávy, kterou příjemce obdrží může zobrazeny odlišně od zpráv, které jste odeslali.

2010 Aplikace Outlook používá aplikace Word 2010 vykreslovací modul a složení motoru. Podobně aplikace Outlook 2007 používá aplikace Word 2007 pro vykreslování a složení. Tato symetrie poskytuje jednotné možnosti mezi odesílatelem a příjemcem. Motory vykreslování Word 2010 a Word 2007 navíc představují vylepšení nad motory vykreslení v předchozích verzích aplikace Word. Vylepšení patří vylepšenou podporu jazyka HTML a CSS standardů stylů CSS stylu.

Často kladené dotazy

Otázka č. 1: Aplikaci Word jako editor e-mailu je velmi obtížné více pro návrháře webu vytvořit e-mailové zprávy ve formátu HTML?

A1:Vykreslovací modul aplikace Word nepodporuje některé atributy HTML a CSS. Další informace o standardech HTML a CSS navštivte následující weby společnosti Microsoft:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa338200.aspx
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa338201.aspx
Dotaz č. 2: Microsoft používá stejné standardy v aplikaci Outlook a aplikaci Internet Explorer?

A2:Ne. Aplikace Internet Explorer byla nejedná se používá nástroj pro úpravy. Microsoft se proto rozhodl číst a vytvářet obsah v aplikaci Outlook pomocí aplikace Word.

Q3: Existují veškeré plány vykreslovací modul aplikace Word přidat podporu pro jiné normy HTML a CSS?

A3:Microsoft průběžně zjišťuje HTML a CSS podporu v aplikaci Word v reakci na názory zákazníků.

Podnikové odpověď, která vysvětluje obchodní rozhodnutí o použití aplikace Word jako výhradní editor pro aplikaci Outlook naleznete na následujícím blogu společnosti tým vývojářů aplikace Outlook:

Výkon aplikace Word v aplikaci Outlook

Vlastnosti

ID článku: 933793 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Outlook 2010
Klíčová slova: 
kbexpertisebeginner kbhowto kbmt KB933793 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:933793

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com