Nie trzeba już sprawdzania możliwości w przypadku niektórych języków w programie Outlook Express w wersji 6.0, po zainstalowaniu systemu Microsoft Office 2007 lub Office 2010 pisowni

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 932974 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

Po zainstalowaniu systemu Microsoft Office 2007 lub Office 2010, masz już sprawdzania możliwości w niektórych językach, korzystając z programu Outlook Express 6.0 pisowni.

Więcej informacji

Po uaktualnieniu wcześniejszej wersji pakietu Office do systemu Office 2007 lub Office 2010 stare pliki sprawdzania pisowni są usuwane dla następujących języków:
  • Angielski
  • Hiszpański
  • Niemiecki
Te pliki są zastępowane nowszymi wersjami, które są zawarte w pakiecie Office system 2007. Nowe pliki są niezgodne z programem Outlook Express.
Możesz rozwiązać ten problem, instalując program Poczta usługi Windows Live.
Jest do pobrania z usługi Windows Live Mail http://download.Live.com/wlmail

W Internecie dostępne są różne programy innych firm wolna sprawdzanie pisowni. Można dowiedzieć się o dostępnych programów w witrynie Communities firmy Microsoft. Ta witryna umożliwia uzyskanie porady od innych użytkowników oraz od Microsoft Most Valuable Professional (MVP). Aby uzyskać dostęp do witryny Communities firmy Microsoft, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://www.microsoft.com/communities/default.mspx
Aby znaleźć programy sprawdzania pisowni umożliwia także witryny wyszukiwania. Na przykład, można wyszukać do sprawdzania pisowni programy w następującej witrynie sieci Web:
http://www.Live.com

Właściwości

Numer ID artykułu: 932974 - Ostatnia weryfikacja: 18 listopada 2013 - Weryfikacja: 4.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Outlook Express 6.0
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Web Edition
Słowa kluczowe: 
kbtshoot kbexpertisebeginner kbprb kbmt KB932974 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 932974

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com