Düzeltme: .NET Framework 3.0 ile gelen XPS görüntüleyicisini kullanarak, korumalı bir XPS belgesi oluşturmak çalıştığınızda hata iletisi: "Bu belgenin izinlerinizi dolduğundan açılamıyor"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 932471 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Açmaya veya Microsoft .NET Framework 3.0 ile gelen XPS görüntüleyicisini kullanarak, korumalı bir XML Kağıt Belirtimi (XPS) belgesi oluşturmak için çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Bu belge, izinlerinizi dolduğundan açılamıyor.
Not XPS Görüntüleyici, Microsoft .NET Framework 3. 0'ın bir bileşenidir. .NET Framework 3.0, Windows Vista ile bulunur.

Neden

XPS Görüntüleyici oluşturmak ve RMS korumalı XPS belgeleri açmak için Microsoft Windows Rights Management Services (RMS) işlevselliğini kullanır. RMS XML bildirim dosyası, yapılandırma bilgilerini depolamak için kullanır.

Bildirim dosyası yanlış için süre sonu XPS görüntüleyicisini RMS işlevselliğini ayarlar "Belirtiler" bölümünde anlatılan sorun oluşur. Sistem tarihi bildirim dosyası ayarlar sona erme tarihinden daha geç ise, "Belirtiler" bölümünde açıklanan hata iletisini alırsınız. Örneğin, bildirim dosyası, sona erme tarihi 31 Aralık 2006 için ayarlar ve sistem tarihi 31 Aralık 2006 ' sonraki varsa, bu sorun oluşur.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

.NET Framework 3.5 Service Pack 1 ve .NET Framework 3. 5'te, BIR düzeltme bulunmaktadır. Bu sorunu hemen çözümlemek için <a0></a0>, Windows Update'i kullanarak en son .NET Framework sürümünü yükleyin. Veya, aşağıdaki Microsoft Web sitesinden en son hizmet paketini yükleyin:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=AB99342F-5D1A-413D-8319-81DA479AB0D7&displaylang=en

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 932471 - Last Review: 10 Eylül 2008 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft .NET Framework 3.0
  • Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbvistasp1fix kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB932471 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:932471

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com