Identifikátor UUID, který vytvoříte v systému Windows XP je pouze jedinečné v místním počítači

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 932380 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Vytvoříte-li v počítači se systémem Microsoft Windows XP univerzálně jedinečný identifikátor (UUID), je pouze identifikátor UUID, který vytvoříte jedinečné v místním počítači. K tomuto problému dochází, je-li zařízení Microsoft Windows Mobile 5.0 systémem připojena k počítači pomocí konektoru USB.

Konkrétně Pokud použijete UuidCreateSequential funkce pro vytvoření UUID, UuidCreateSequential Funkce vrátí RPC_S_UUID_LOCAL_ONLY hodnota. Tato hodnota označuje, že identifikátor UUID je zaručena jedinečný pouze v místním počítači. Používáte-li nástroj Uuidgen.exe k vytvoření UUID, vrátí nástroj Uuidgen.exe UUID a Uuidgen.exe nástroj zobrazí následující upozornění:
Upozornění: Nelze určit síťové adresy. Identifikátor UUID generované je jedinečné pouze tohoto počítače. Není vhodné použít v jiném počítači.
Poznámka: K tomuto problému nedochází, pokud je zařízení se systémem Microsoft Windows Mobile 2003 připojen k počítači.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože připojení k zařízení Windows Mobile 5.0 systémem vytvoří adaptéru vzdáleného síťového ovladače rozhraní specifikace (RNDIS). Adaptér RNDIS je adaptér pseudo-network. Tento adaptér RNDIS obsahuje adresu media access control (MAC), který není jedinečný. Na UuidCreateSequential Funkce nesprávně používá tuto adresu MAC generovat identifikátor UUID.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není přísně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musí být v počítači nainstalovaná aktualizace Windows XP Service Pack 2 (SP2). Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
322389Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows XP

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix, je nutné restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, je převeden na místní čas. Pomocí vyhledat rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete Časové pásmo Karta v položce Datum a čas v okně Ovládací panely.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
RPCSS.dll5.1.2600.3082399,36013. Února 200712: 51x 86

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, odpojte zařízení Windows Mobile 5.0 systémem, vytvoříte-li identifikátor UUID.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Na UuidCreateSequential Funkce vrátí RPC_S_UUID_LOCAL_ONLY hodnota namísto RPC_S_OK hodnota, pokud počítač nemá adresu typu Ethernet nebo token ring adresu. Další informace naleznete na webu společnosti Microsoft:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa379322.aspx
Uuidgen.exe nástroj je k dispozici v aplikaci Microsoft Platform Software Development Kit (SDK). Tento nástroj můžete použít k vytvoření UUID. Další informace naleznete na webu společnosti Microsoft:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa373930.aspx
Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 932380 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbexpertiseinter kbwinxppresp3fix kbfix kbbug kbHotfixServer kbqfe kbmt KB932380 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:932380

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com