Ako problém Windows Genuine Advantage výrobku kľúč alebo objem licenciu overovania kľúča

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 932300 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Ak zaznamenáte Windows Genuine Advantage (WGA) správu, že je problém s kód product key alebo objem licenčný kľúč pre inštaláciu balíka Microsoft Windows XP alebo Windows Vista, použite jednu z nasledovných metód na riešenie problému.

Systém Windows XP

 • Ak máte pôvodných médií alebo certifikát pravosti (COA) s kódom product key, navštívte porovnať výrobku kľúč webovú lokalitu uznesenia:
  http://www.Microsoft.com/Genuine/selfhelp/comparekeys.aspx
  Alebo po validácia je neúspešné na nasledovnej webovej lokalite, vyberte Aktualizovať svoj kód product key:
  http://www.Microsoft.com/Genuine/default.aspx
 • Obráťte sa na predajcu, od ktorého ste softvér a žiadosť originálny operačný systém Windows softvér zakúpili. Microsoft môže poskytnúť správu pomôcť vysvetliť situáciu obrátiť na predajcu. Ak plánujete použiť túto možnosť, navštívte nasledovnú webovú lokalitu skúste overenia:
  http://www.Microsoft.com/Genuine/
  Ak overenie je neúspešný, vyberte Zobraziť všetky možnosti, a potom vyberte Prejdite späť na váš predajca. Ďalej postupujte podľa pokynov pre vracajúcich sa do vášho predajcu prijímať Genuine Windows XP softvér.
 • Zakúpiť plnú balený výrobok (FPP) verzie systému Windows XP od maloobchodníka.
 • Microsoft odošle bezplatné kópie systému Windows XP pre zákazníkov, ktorí predávajú vysoko kvalitných falzifikátov verzie systému Windows XP. Musí predložiť dôkaz o nákupe, falošných CD a odoslanou správou, ktorý obsahuje podrobnosti o kúpe. Získať viac informácií o bezplatné WGA Kit a uplatňovať, navštívte nasledovnú webovú lokalitu sa pokúsiť overiť softvér a potom vyberte Zobraziť všetky možnosti
  http://www.Microsoft.com/Genuine/
  Po validácia je neúspešný, kliknite na tlačidlo Bezplatné WGA Kit.
 • Nákup Windows XP Home alebo Pro WGA Kit on-line zníženú cenu (odhadovaný na 99 dolárov pre systém Windows XP Home, $149 Windows XP Pro). S touto možnosťou nový kód product key bude e-mailom na vás, po potvrdení platby. Budete tiež dostávať disku CD systému Windows XP a médiá poštou do štyroch až šiestich týždňov. Súpravy bude zahŕňať Windows XP Service Pack 2. Keď použijete súpravy, možno budete musieť preinštalovať operačný systém. Kúpiť WGA legalizácia kit, navštívte nasledovnú webovú lokalitu overiť váš softvér a potom vyberte Kúp teraz po ukončení overovania neúspešné:
  http://www.Microsoft.com/Genuine/
  Poznámka Žiadne kit je k dispozícii pre systém Windows XP Media Center Edition.
 • Ak ste si istí, že používate softvér originálny operačný systém Windows a že budete potrebovať viac pomoci, nájdete na nasledovných webových lokalitách kontaktovať technickú podporu WGA:
  http://go.Microsoft.com/fwlink/?LinkId = 52029
  http://support.Microsoft.com/default.aspx
  Kliknite na tlačidlo Vybratím produktu, a potom vyberte Windows Genuine Advantage.

Systém Windows Vista

Najprv si overte, že váš softvér bol nainštalovaný pomocou správny kód product key. Ak nesprávny kód product key sa môže použiť, skúste aktualizovať kód product key a potom sa pokúste znova overiť. Ak chcete aktualizovať kód product key, skúste overiť softvér tým, že navštívite nasledovnú webovú lokalitu:
http://www.Microsoft.com/genuinesupport
Vyberte Teraz overiť. Po validácia je neúspešné, postupujte podľa pokynov aktualizovať svoj kód product key a pravosť overiť znova.

Genuine Windows Vista validácia je neúspešné sú k dispozícii nasledovné možnosti:
 • Obráťte sa na predajcu, od ktorého ste softvér a žiadosť originálny operačný systém Windows softvér zakúpili.
 • Zakúpiť plnú balený výrobok (FPP) verzie systému Windows Vista od maloobchodníka. Ďalšie informácie o možnostiach kúpy Windows Vista od maloobchodníka, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
  http://www.Microsoft.com/windowsVista/getready
 • Získať technickú podporu. V zriedkavých prípadoch technickej podpory môžu byť potrebné identifikovať a vyriešiť problém validácie. Na určenie najlepšou voľbou technickej podpory pre váš problém, navštívte nasledujúcu lokalitu Microsoft Genuine Advantage Web a nájdete v časti "Získať technickú podporu":
  http://www.Microsoft.com/genuinesupport

DALSIE INFORMACIE

Zoznam najčastejšie kladených otázok a odpovedí, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/Genuine/downloads/FAQ.aspx?displaylang=en

Vlastnosti

ID článku: 932300 - Posledná kontrola: 20. apríla 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows Genuine Advantage
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
 • Windows Vista Starter
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Basic N
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Ultimate
Kľúčové slová: 
kmcustomerservice kbtshoot kbinfo kbmt KB932300 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:932300

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com