"To je problém s certifikátem zabezpečení tohoto webu " při pokusu navštívit zabezpečené webové stránky v aplikaci Internet Explorer

Překlady článku Překlady článku

Obsah článku

Show all imageZobrazit všeHide all imageSkrýt vše

Příznaky

Uživatel, který se pokusí připojit k zabezpečené webové stránce pomocí aplikace Windows Internet Explorer se může zobrazit následující chybová zpráva:
Došlo k potížím s certifikátem zabezpečení tohoto webu. Certifikát zabezpečení předložený tímto webem nebyl vydán důvěryhodnou certifikační autoritou.

Problémy s certifikátem zabezpečení mohou znamenat pokus o podvod nebo zachycení dat, která odesíláte na server.
Doporučujeme zavřít tuto webovou stránku a nepokračovat na tomto webu.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, organizace, která hostí zabezpečený web, může koupit certifikát pro každý webový server od poskytovatele třetí strany. Nebo organizace může nainstalovat Microsoft Enterprise certifikační autority v doménové struktuře služby Active Directory. Pak může organizace použít tuto certifikační autoritu ke generování certifikátu pro každý webový server.

Poznámka: Uživatelé klientských počítačů, kteří nepatří do doménové struktury služby Active Directory v organizaci mohou navštívit web certifikační autority ke stažení certifikátu.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte certifikát podepsaný svým držitelem Microsoft Windows Small Business Server 2003 (Windows SBS) v klientském počítači. Chcete-li to provést, postupujte takto:
  1. V aplikaci Windows Internet Explorer klepněte na tlačítko pokračovat na tento web (nedoporučujeme).

    Zobrazí se červený panel Adresa a upozornění certifikátu.
  2. Klikněte na tlačítko Chyba certifikátu k otevření informačního okna.
  3. Klepněte na tlačítko Zobrazit certifikáty a potom klepněte na tlačítko Nainstalovat certifikát.
  4. Na upozornění, které se zobrazí klepněte na tlačítko Ano k instalaci certifikátu.
Poznámky
  • V systému Windows Vista nastane stejný problém s certifikáty podepsanými svým držitelem. Možnost instalace certifikátů však není k dispozici, pouze pokud spustíte aplikaci Internet Explorer pro systém Windows s právy správce. Chcete-li to provést, klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu aplikace Internet Explorer a vyberte příkaz Spustit jako správce.
  • Když se klientský počítač připojí na webový server se systémem Windows Server 2003, opakovaně používá klientský počítač certifikát certifikačního úřadu. Klientský počítač nepoužívá jiný certifikát, který je podepsaný certifikační autoritou.

Další informace

Příčina

K tomuto problému může dojít, pokud hodiny klientského počítače jsou nastaveny tak, že datum / čas je pozdější než datum ukončení platnosti SSL certifikátu webového serveru.

Odkazy

Další informace o problému s certifikátem zabezpečení tohoto webu naleznete na následujících stránkách Microsoftu:
O chybách certifikátu (Windows Vista)
Certifikáty: často kladené otázky (Windows Vista)
O chybách certifikátů (Windows 7)
Certifikáty: často kladené otázky (Windows 7)

O tomto článku

ID článku: 931850
Poslední revize: 23. srpna 2014
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:: Windows Internet Explorer 9, Windows Internet Explorer 8, Windows Internet Explorer 7
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 931850
Chcete uvést svůj názor na tento článek?
 
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.