Počítač nelze spustit pomocí souboru CDFS bitové kopie instalace systému Windows Vista

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 931708 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Vytvoření bitové kopie systémem CDFS systému souborů disku CD-ROM prostředí Windows Preinstallation Environment (Windows PE), spusťte instalaci systému Windows Vista. Však při pokusu o spuštění počítače pomocí této bitové kopie do počítače se nespustí. Proto nelze použít tuto bitovou kopii instalace systému Windows Vista.

Tomuto problému dochází, pokud použijete jiný nástroj než jeden z následujících nástrojů k vytvoření souboru bitové kopie:
  • Program OSCDimg.exe
  • CDimage.exe

Příčina

K tomuto problému dochází, protože ETFSBOOT.COM program nezpracovává verzí souborů podle specifikace International Standards Organization (ISO) 9660.

Poznámka: ETFSBOOT.COM program vytvoří spouštěcí sektor disku CD.

Specifikace ISO 9660 pokyn, že název záznamu souboru se skládá z název souboru, který je následován verze souboru. Specifikace také pokyn středníkem nutné oddělit název souboru a verze souboru. Například platí následující záznam v souboru:
Název souboru1
Ovladač systému souborů prostředí Windows PE zpracovává jako možnost verze souboru. Však ETFSBOOT.Používáte-li verzi souboru, COM program nelze najít soubor Setupldr.bin/Bootmgr.

Poznámka: CDimage.exe program, verze souboru není připojit k názvu souboru v souboru záznamu.

Proto pokud používáte jiný program než CDimage.exe nebo nástroje OSCDimg.exe vytvoříte soubor bitové kopie disku CDFS, počítač nespustí z obrazu.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, vytvořte soubor bitové kopie pomocí univerzální systému souborů disku (UDF). Těchto FUNKCÍCH nepoužívá verze souboru společně s názvem souboru v souboru záznamu.

Poznámka: Verze souboru nezadáte, když vytvoříte obraz systémem CDFS.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o vytvoření bitové kopie disku CD-ROM navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa460091.aspx

Vlastnosti

ID článku: 931708 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Vista Enterprise
  • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
Klíčová slova: 
kbexpertiseinter kbdeployment kbpending kbbug kbtshoot kbprb kbmt KB931708 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:931708

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com