Dotaz založen distribuční skupinu nezobrazí v seznamu adres všechny skupiny v Entourage 2004 pro Mac

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 931472 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Předpokládejme následující situaci. Vytvořit dotaz založen distribuční skupinu (QDG) v doméně se systémem Microsoft Windows Server 2003. Microsoft Entourage 2004 for Mac slouží k zobrazení seznamu adres pro všechny skupiny. V tomto scénáři QDG nezobrazí v seznamu adres pro všechny skupiny.

Poznámka: Seznam adres pro všechny skupiny zobrazí všechny zabezpečení a distribuční skupiny.

Další informace

QDG je zvláštní druh skupiny, členství QDG bude zobrazen i Pokud se pokusíte zobrazit v aplikaci Outlook nebo v aplikace Microsoft Office Outlook Web Access (OWA) QDG. Proto QDG nezobrazí v seznamu adres všechny skupiny v Entourage 2004 for Mac.

Chcete-li zobrazit QDG Entourage 2004 for Mac, vyberte nejvyšší úroveň účtu Lightweight Directory Access Protocol (LDAP), který je správně připojen k serveru globálního katalogu. Například zobrazit QDG v globálním seznamu adres (globálního seznamu adres). Zobrazí se QDG očekávaným v Entourage 2004 for Mac a zobrazí se zpráva, která je odeslána QDG členy QDG.

Vlastnosti

ID článku: 931472 - Poslední aktualizace: 16. ledna 2015 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbtshoot kbconfig kbexpertiseinter kbinfo KB931472 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:931472

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com