Znane problemy programu Office Outlook 2007 podczas korzystania z formularzy niestandardowych, utworzonych za pomocą starszych wersji programu Outlook

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 929591 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Wprowadzenie

W tym artykule omówiono znane problemy występujące w Microsoft Office Outlook 2007 podczas korzystania z formularzy niestandardowych, które zostały utworzone przy użyciu następujące starsze wersje programu Microsoft Outlook:
 • Program Office Outlook 2003
 • Program Outlook 2002
 • Program Outlook 2000
 • Program Outlook 98
 • Program Outlook 97
Zakres w tym artykule jest ograniczona do formularzy niestandardowych, utworzonych za pomocą metody, z którym będzie zazwyczaj opublikować formularz w tych wcześniejszych wersji programu Outlook. W tym artykule nie omówiono formularzy niestandardowych, utworzonych za pomocą nowych Funkcja regionu formularza w programie Office Outlook 2007.

Więcej informacji

Program Outlook 2007 nie obsługuje hasła niestandardowego formularza

W starszych wersjach programu Outlook można przypisać deweloperów hasło do formularza niestandardowego. Nie można otworzyć formularza w trybie projektowania formularza bez hasła. Funkcja hasła była przeznaczona do ograniczyć użytkownikom możliwość przełączania do trybu projektowania formularza i modyfikowanie formularza.

Program Outlook 2007 nie obsługuje obsługują hasła w formularzach niestandardowych. Zamiast tego program Outlook 2007 używa następujących Projekt:
 • Opcja Utwórz hasło pojawia się na stronie właściwości Tryb projektowania formularza.
 • Jeśli formularz został utworzony w starszej wersji programu Outlook, a formularz ma hasła, nie monituje o hasło podczas otwierania formularza w Program Outlook 2007.
 • Hasło nie jest zachowywane, jeśli ponownie opublikować formularz w programie Outlook 2007.
 • W FormDescription.Password właściwości w modelu obiektów jest ukryty i nieudokumentowanych.
Jeśli chcesz ograniczyć użytkownikom możliwość przełączania formularz w trybie projektowania, należy rozważyć użycie
NoOutlookFormsDesigner
Zasady kluczy w zamian. Ten klucz zasad nie pozwala na bezpieczne formularze na Podstawa dla formularza. Jednakże tego klucza zasad zapewniają funkcjonalność podobną do ochrony hasłem.

Aby użyć w
NoOutlookFormsDesigner
klucz zasad wykonaj następujące kroki:
 1. Kliknij przycisk Start, kliknij przyciskUruchom, wpisz regedit wOtwórz a następnie kliknij przycisk OK.
 2. Zlokalizuj i kliknij prawym przyciskiem myszy poniżej podklucz:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\12.0\Outlook
 3. Wskaż Nowy, a następnie kliknij przyciskWartość DWORD.
 4. Typ NoOutlookFormsDesigner, i następnie naciśnij klawisz ENTER.
 5. Kliknij prawym przyciskiem myszy NoOutlookFormsDesigner, i następnie kliknij przycisk Modyfikowanie.
 6. W Wartość danych Wpisz właściwe wartości, a następnie kliknij przycisk OK. Użyj jednej z następujących wartości:
  • 0 (lub braku wartości)
   Wartość ta umożliwia użytkownikom projektowanie formularzy niestandardowych.
  • 1
   Wartość ta nie zezwala użytkownikom projektowanie formularzy niestandardowych.
 7. Zamknij Edytor rejestru, a następnie uruchom ponownie komputer.

Opcja "Zawsze używaj programu Word jako edytora poczty e-mail" na formularz niestandardowy może powodować nieoczekiwane rezultaty

W starszych wersjach programu Outlook można włączyć programu Microsoft Word jako Edytor formularzy niestandardowych. Aby to zrobić, można wybrać Zawsze używaj programu Word jako edytora poczty e-mail na stronie właściwości w opcji Tryb projektowania formularza. Jeśli instalacja programu Microsoft Office Word 2007 i wciąż używasz starszej wersji programu Outlook, mogą wystąpić nieoczekiwane wyniki. Na przykład Wstążki programu Word 2007 mogą pojawić się zamiast pasków narzędzi, wcześniej za pomocą wersji programu Word.

Nie można wysłać niestandardowy formularzach typu one-off w Internecie

W starszych wersjach programu Outlook można wysyłać niestandardowe formularzach typu one-off za pośrednictwem Internetu. Aby to zrobić, należy wybrać Wyślij formularz definicja elementu na stronie właściwości w opcji Tryb projektowania formularza. Po wykonaniu tej czynności program Outlook wysyła niestandardowego formularza jako część Załącznik podstawowej Transport Neutral Encapsulation Format (TNEF). Najbardziej opartych na Internecie serwerów wiadomości obsługuje część TNEF wiadomości poprawnie. W związku z tym innych użytkowników programu Outlook można odbierać i używać formularza niestandardowego.

Aby uzyskać więcej informacji o formularzach typu one-off i wysyłać przez Internet formularzach typu one-off kliknij następujące numery artykułów w celu wyświetlenia tych artykułów z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
290657Opis definicji formularza a formularzach typu one-off w programie Outlook 2002
290800 Przesyłane w Internecie, niestandardowy formularz nie zostanie odebrany
Program Outlook 2007 zachowuje formularzach typu one-off po ich odebraniu. Gdy program Outlook 2007 Konwertuje przychodzące wiadomości Internet z MIME formatu MAPI, program Outlook 2007 ignoruje formularza niestandardowego. Jest to zmiana projektu.

Funkcja formularze pakietu Office nie jest już obsługiwana

Funkcja Formularze Office pozwala użytkownikom i deweloperom formularza embed Plik pakietu Office na stronie formularza. Można następnie użyć strony formularza w wiadomości e-mail. Można też wysłać stronę formularza. Starsze wersje programu Outlook obsługuje funkcję Formularze Office. Jednak te wersje programu Outlook obsługuje tę funkcję w różny sposób. Program Outlook 2007 nie obsługuje tej funkcji.

Outlook 2000 i starsze wersje programu Outlook

Tego rodzaju formularza można utworzyć w programie Outlook 2000 i starszych wersjach programu Outlook. Aby to zrobić, kliknij Nowy na Plikmenu, a następnie kliknij przycisk Office Dokument.

Po otwarciu tego rodzaju formularza w programie Outlook 2000 i starszych wersjach programu Outlook, po otwarciu formularza w element programu Outlook.

Program Outlook 2003 i Outlook 2002

Tego rodzaju formularza nie można utworzyć w programie Outlook 2003 lub Outlook 2002. Jednak użytkownicy mogą nadal otwierać tego rodzaju formularza w programie Outlook 2003 i Outlook 2002.

Program Outlook 2007

Tego rodzaju formularza nie można utworzyć w programie Outlook 2007. Po otwarciu tego rodzaju formularza z element programu Outlook, w programie Outlook 2007, program Outlook 2007 zostanie otwarty formularz jako zwykły plik pakietu Office w przyjmującym aplikacja. Na przykład jeśli element programu Outlook zawiera formularz niestandardowy, który został osadzony skoroszyt programu Microsoft Office Excel, Outlook 2007 otworzy skoroszyt programu Excel w programie Microsoft Office Excel 2007.

Nie można określić rozmiaru poleceń wstążki tabulatorów formularza niestandardowego

Rozważmy następujący scenariusz. Podczas opracowywania niestandardowego formularza programu Outlook w wersji programu Outlook wcześniejsze niż Outlook 2007. W tym formularzu dodać tabulatory formularza niestandardowego. W tym scenariuszu niestandardowe karty wyświetlane jako przyciski w Pokaż Grupa wstążki elementu po otwarciu formularza niestandardowego programu Outlook 2007. To zachowanie występuje, ponieważ nie ma żadnych bezpośredni sposób, aby określić rozmiar przycisków wyświetlanych na Wstążce.

Właściwości

Numer ID artykułu: 929591 - Ostatnia weryfikacja: 6 października 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office Outlook 2007
Słowa kluczowe: 
kbhowto kbexpertiseadvanced kbinfo kbmt KB929591 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:929591

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com