"Dat porovnání Průvodce vytvořením" v Visual Studio 2005 Team Edition pro databáze porovná pouze tabulky a zobrazení, které mají indexy nebo primární klíče

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 928967 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Průvodce novým porovnání dat v Microsoft Visual Studio 2005 Team Edition pro databáze porovnává pouze tabulky a zobrazení, které mají indexy nebo primární klíče.

Další informace

Průvodce porovnání dat umožňuje porovnání dat mezi databázemi. Však uvidíte pouze výsledky pro tabulky a zobrazení, které mají primární klíče nebo indexy na první stránce Průvodce porovnání data. Druhé stránce Průvodce porovnání dat bude pouze umožňují vybrat tabulky a zobrazení před provést porovnání dat mít primární klíče nebo indexy.

Odkazy

Další informace o porovnání databází Visual Studio 2005 Team Edition pro databáze na webu Microsoft Developer Network (MSDN):
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa833272(VS.80).aspx

Vlastnosti

ID článku: 928967 - Poslední aktualizace: 13. prosince 2006 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visual Studio 2005 Team Edition for Database Professionals
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbpubtypekc kbinfo kbprb KB928967 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:928967

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com