Při pokusu o import schématu objektu, který odkazuje propojený server Visual Studio 2005 Team Edition pro databáze chybová zpráva: „ Nelze najít server 'název_serveru v sysservers. Execute sp_addlinkedserver přidat server sysserv

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 928964 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o import schématu objektu, který odkazuje propojený server Microsoft Visual Studio 2005 Team Edition pro databáze může zobrazit chybová zpráva podobná následující:
Nelze najít server ' ServerName v sysservers. Spustit sp_addlinkedserver přidat server sysservers.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, vytvořte propojený server na návrhu databáze. Návrh databáze je místní instanci Microsoft SQL Server použitá k provedení design-time ověření projektu databáze. Vytvořit propojený server, spusťte následující příkaz:
exec sp_addlinkedserver '<ServerName>', 'sql server'
Po spuštění tohoto příkazu neobdržíte chybovou zprávu. Upozornění však zůstane, protože propojený server není podporován v Visual Studio 2005 Team Edition pro databáze. Můžete stále vytvořit, ověřit a nasadit zbytek projektu.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 928964 - Poslední aktualizace: 13. prosince 2006 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visual Studio 2005 Team Edition for Database Professionals
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbprb KB928964 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:928964

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com