Depeše Simple Network Management Protocol (SNMP) obsahuje adresu IP agenta nesprávné počítače tomuto multi se systémem Windows XP SP2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 928878 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při generování depeší Simple Network Management Protocol (SNMP) v multi tomuto počítači se systémem Windows XP Service Pack 2 (SP2) obsahuje adresu IP agenta nesprávné depeše SNMP.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musíte mít v počítači nainstalována aktualizace Windows XP SP2.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix bude třeba restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Wsnmp32.dll5.1.2600.304442,4965. 12. 200608: 14X86

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, změňte pořadí vazeb síťového adaptéru v počítači. Postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz ncpa.cpl a potom klepněte na tlačítko OK.
  2. V nabídce Upřesnit klepněte na tlačítko Upřesnit.
  3. V okně připojení klepněte na tlačítko Místní připojení.
  4. V seznamu vazby pro místní připojení změnit pořadí vazeb síťového adaptéru a potom klepněte na tlačítko OK.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Depeše SNMP vždy používá první adresu IP, jako je zobrazena v pořadí vazeb síťového adaptéru v počítači. Předpokládejme například, že počítač má následující pořadí vazeb:
Připojení LAN (172.30.136.231)
Připojení VLAN (192.59.196.178)
V této situaci depeše SNMP používá 172.30.136.231 adresu IP agenta.

Nebo Předpokládejme, že počítač má následující pořadí vazeb:
Připojení VLAN (192.59.196.178)
Připojení LAN (172.30.136.231)
V této situaci depeše SNMP používá 192.59.196.178 adresu IP agenta.Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 928878 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (SP2)
  • Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 2 (SP2)
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbwinxpsp3fix kbwinxppresp3fix kbexpertiseadvanced kbfix kbbug kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB928878 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:928878

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com