Pokud předprodejní verze sady Microsoft Office 2007 se nezdaří instalace Expression Web nebo je program nainstalován v počítači

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 928698 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Instalace Microsoft Expression Web nezdaří, pokud předprodejní verze sady 2007 Microsoft Office nebo sady je nainstalována v počítači. Například tomuto chování dochází, pokud v počítači běží verze beta nebo Community Technology Preview (CTP) verzi 2007 Microsoft Office nebo sady.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, odeberte z počítače všechny předprodejní verze sady Microsoft Office 2007 nebo programy.

Vlastnosti

ID článku: 928698 - Poslední aktualizace: 6. prosince 2006 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Expression Web
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbprb KB928698 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:928698

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com