Düzenleme veya Expression Web FTP kullanarak bir Web sitesini yayımlayacak sunucu bağlantı hatası oluşabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 928696 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

FTP'YI kullanarak bir Web sitesine yayımladığınızda, Microsoft Expression Web, sunucu, bağlantı bir hata oluşabilir. Bu davranış, bilgisayarda Microsoft ınternet Explorer 6 veya ınternet Explorer 7 yüklüyse oluşur.

Pratik Çözüm

FTP kullanarak Web sitesi yayımlamak için <a0></a0>, ınternet Explorer bağlantı modunu edilgen etkin olarak değiştirin. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Internet Explorer'da, Araçlar menüsünden Internet seçenekleri ' ni tıklatın.
  2. Internet seçenekleri iletişim kutusunda, ayarlar altında <a1>Gelişmiş</a1> sekmesinde (İçin güvenlik duvarı ve DSL modem uyumluluğu için) Pasif FTP Kullan kutusunu temizlemek için tıklatın.

    NotPasif FTP Kullan (için güvenlik duvarı ve DSL modem uyumluluğu için)</a0> onay kutusu zaten seçiliyse, kutuyu tıklatıp temizleyin. Pasif FTP Kullan (için güvenlik duvarı ve DSL modem uyumluluğu için)</a0> onay kutusu temizlenirse, seçmek için tıklatın. FTP ayarı Değiştir budur.

Özellikler

Makale numarası: 928696 - Last Review: 21 Eylül 2007 Cuma - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Expression Web
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbexpertiseinter kbprb KB928696 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:928696

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com