Chyba připojení serveru může dojít při úpravě nebo publikování webu pomocí FTP v Expression Web

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 928696 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V Microsoft Expression Web při publikování webu pomocí FTP, Chyba připojení serveru může dojít. K tomuto chování dochází, pokud je v počítači nainstalována aplikace Internet Explorer 6 nebo aplikaci Internet Explorer 7.

Jak potíže obejít

Publikování webu pomocí FTP změnit režim Internet Explorer připojení z pasivní na aktivní. Postupujte takto:
  1. V aplikaci Internet Explorer klepněte v nabídce Nástroje na příkaz Možnosti Internetu.
  2. V dialogovém okně Možnosti Internetu klepnutím zrušte zaškrtnutí políčka Použít pasivní FTP (pro brány firewall a kompatibility modem DSL) na kartě Upřesnit v části nastavení.

    Poznámka: Pokud je již zaškrtnuto políčko Použít pasivní FTP (pro brány firewall a kompatibility modem DSL), zrušte zaškrtnutí pole. Pokud je zaškrtnuto políčko Použít pasivní FTP (pro brány firewall a kompatibility modem DSL), klepnutím jej vyberte. Toto je přepínací nastavení FTP.

Vlastnosti

ID článku: 928696 - Poslední aktualizace: 21. září 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Expression Web
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbexpertiseinter kbprb KB928696 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:928696

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com