OPRAVA: Při pokusu o přihlášení k webu využívajícímu službu Windows Live ID v počítači s aplikací Internet Explorer 6 může selhat ověřování uživatelského jména a hesla

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 928492 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. V počítači se systémem Microsoft Windows XP je spuštěna aplikace Microsoft Internet Explorer 6. Navíc je v tomto počítači spuštěna služba založená na systému Windows, která používá rozšíření Microsoft Internet Extensions for Win32 (soubor Wininet.dll). Příkladem takové aplikace je aplikace Microsoft Office Outlook 2007. V tomto počítači se pokusíte přihlásit k webu, který používá službu Windows Live ID. V takovéto situaci může selhat ověření uživatelského jména a hesla nebo může přestat reagovat proces, který hostí soubor Wininet.dll.

Řešení

Tento problém lze vyřešit tím, že nainstalujete nejnovější kumulativní aktualizaci zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer. Další informace o tom, jak získat nejnovější kumulativní aktualizaci zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer, naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/current.aspx
Další informace o tom, jak nainstalovat opravy hotfix obsažené v kumulativních aktualizacích zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
897225 Instalace oprav hotfix, které jsou součástí kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer
Poznámka: Tato oprava hotfix je součástí kumulativní aktualizace zabezpečení 928090 a vyšších kumulativních aktualizací zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer. Kumulativní aktualizace zabezpečení 928090 je popsána v bulletinu zabezpečení MS07-016.

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix dodávaná společností Microsoft. Tato oprava hotfix je však určená pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Instalujte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je k dispozici oprava hotfix ke stažení, na začátku tohoto článku znalostní báze Knowledge Base naleznete oddíl Hotfix download available (Oprava hotfix ke stažení). Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Máte-li jakékoli další dotazy nebo je-li třeba vyřešit nějaké potíže, je možné, že pro ně bude nutné vytvořit samostatný požadavek na služby. Další dotazy a žádosti o podporu, které se netýkají této konkrétní opravy hotfix, podléhají běžným sazbám za poskytnutí podpory. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory a péče o zákazníky společnosti Microsoft a možnost vytvoření samostatného požadavku na služby naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Ve formuláři Hotfix download available (Oprava hotfix ke stažení) jsou uvedeny jazyky, v nichž je oprava hotfix k dispozici. Pokud seznam neobsahuje váš jazyk, znamená to, že daná oprava hotfix v tomto jazyku není k dispozici.

Požadavky

Před instalací této opravy hotfix je třeba nainstalovat aktualizaci Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2).

Informace o restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o souborech

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Při zobrazení informací o souboru jsou data a čas převedeny na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete na ovládacím panelu Datum a čas na kartě Časové pásmo.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
File nameFile versionFile sizeDateTime
Wininet.dll6.0.2900.3038664,57620-Nov-200614:03

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Další informace o bulletinu zabezpečení MS07-016 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
928090 MS07-016: Kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer

Vlastnosti

ID článku: 928492 - Poslední aktualizace: 1. prosince 2008 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 na těchto platformách
    • Microsoft Windows XP Home Edition
    • Microsoft Windows XP Professional
    • Microsoft Windows XP Media Center Edition
    • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbie600sp2fix kbhotfixserver kbqfe kbfix kbbug kbpubtypekc KB928492

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com