Nastavení nefunguje together with Zásady skupiny "Remove Lock Computer" Zásady skupiny "Smartcard Removal Behavior: Force Logoff" nastavení v počítači se systémem Windows XP Professional

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 928269 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. Nakonfigurujete Smartcard Removal chování: Vynutit odhlášení Zásady skupiny nastavení together with Zásady skupiny Remove Lock Computer nastavení. Když toto provedete, jste není odhlášeni po odebrání karty smart card. K tomuto chování dochází v počítači se systémem Microsoft Windows XP Professional.

V tomto scénáři při odebrání karty smart card očekáváte následující výsledky:
  • První uživatel odhlášen.
  • Další uživatel může přihlásit.
Poznámka: Předchozí nastavení Zásady skupiny jsou umístěny společně následující cesty:
  • Počítač konfigurace Setttings\Security systému Options\Interactive přihlášení: Chování Smartcard Removal
  • Uživatel Configuration\Administrative Templates\System\Ctrl + ALT + DEL Options\Remove Uzamknout počítač

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (SP2) musíte nainstalovat před instalací opravy hotfix. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Požadavek na restartování

Máte po instalaci opravy hotfix restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatformaPožadavek na aktualizaci SPSložka služby
Msgina.dll5.1.2600.3032997,37613. Listopadu 200612: 50X86SP2SP2QFE
Xpsp3res.dll5.1.2600.3032248,32013. Listopadu 200609: 55X86SP2SP2QFE

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o přidělování názvů balíčkům s opravami hotfix naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
816915Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru pro systém Microsoft Windows (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Odkazy

Další informace naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
910482Po odebrání karty smart card z počítače se systémem Windows XP není jste odhlášeni nebo pracovní stanice není uzamčena.
227873Možnosti odebrání karty Smart card v systému Windows 2000
174840Zakázání tlačítek v dialogovém okně zabezpečení WINDOWSNT

Vlastnosti

ID článku: 928269 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbwinxppresp3fix kbxplatform kblogin kbsmartcard kbexpertiseadvanced kbbug kbfix kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB928269 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:928269

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com