Oprava: Nelze spustit makra v aplikaci Visual Studio 2005

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 928209 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití Microsoft Visual Studio 2005 v systému obsahující aktualizovanou verzi rozhraní Microsoft .NET Framework 2.0 nainstalována nelze spustit makra v Visual Studio IDE makra. Když nastane tento problém obdržíte chybovou zprávu a spuštěno makro.

Příčina

Problém je způsoben poslední změnu návrhu komponenty společného jazykového modulu runtime (CLR) pro rozhraní .NET Framework 2.0. Tato změna může způsobit problémy s kompatibilitou stroj návrhu aplikace Microsoft Visual Studio pro aplikace. Visual Studio 2005 pro funkce maker používá stroj návrhu Visual Studio pro aplikace. Tyto problémy s kompatibilitou může zabránit skriptu makro v úspěšně právě kompilován nebo úspěšně načten. Makro se proto nespustí.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro aplikaci Visual Studio 2005. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
929697Jak získat nejnovější aktualizaci Visual Studio 2005 Service Pack

Informace o opravě hotfix

Společnost Microsoft nyní nabízí podporovanou opravu hotfix. Ta je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu použijte pouze u systémů, ve kterých dochází k popsanému problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není použití tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci Visual Studio 2005 service pack, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb podpory zákazníků společnosti a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven v Visual Studio 2005 Service Pack 1.

Další informace

Další informace o podobném problému v aplikaci Visual Studio modul runtime aplikace klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
928208Oprava: Vlastní aplikace používající Visual Studio pro Runtime jazyka aplikace nemusí být možné kompilovat makra nebo spustit makra
Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 928209 - Poslední aktualizace: 20. dubna 2007 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual Studio 2005 Team Suite
 • Microsoft Visual Studio 2005 Team System Test Edition
 • Microsoft Visual Studio 2005 Team Edition for Database Professionals
 • Microsoft Visual Studio 2005 Team Edition for Software Architects
 • Microsoft Visual Studio 2005 Team Edition for Software Developers
 • Microsoft Visual Studio 2005 Team Edition for Software Testers
 • Microsoft Visual Studio 2005 Team Foundation Server
 • Microsoft Visual Studio 2005 Tools for the Microsoft Office System
 • Microsoft Visual Studio 2005 Standard Edition
 • Microsoft Visual Studio 2005 Professional Edition
 • Microsoft Visual Studio 2005 Express Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbfix KB928209 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:928209

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com