Dochází ke snížení výkonu při pokusu o načtení formulářů v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 927854 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o načtení formulářů v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 dochází ke snížení výkonu. Problém nastane, pokud jsou splněny následující podmínky:
  • Používáte klienta Microsoft Dynamics CRM 3.0 web nebo stolní počítače klienta Microsoft Dynamics CRM pro aplikace Microsoft Office Outlook.
  • Používáte připojení pomocí virtuální privátní sítě (VPN) nebo pomalé připojení.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože aplikace Microsoft Dynamics CRM 3.0 používá k načtení formuláře soubory ASPX. Některé z těchto souborů ASPX obsahují statický obsah. Ve výchozím nastavení většina statický obsah není uložena v mezipaměti pomocí aplikace Microsoft Dynamics CRM 3.0.

Řešení

Tento problém je vyřešen v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 kumulativní aktualizaci 2. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
922815Kumulativní aktualizace 2 je k dispozici pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0
Tento problém je vyřešen v souhrnné aktualizaci 1 pro verzi aplikace Microsoft Dynamics 3.0 pro zjednodušenou čínštinu a japonské verze aplikace Microsoft Dynamics CRM 3.0. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
935730Kumulativní aktualizace Update Rollup 1 pro verzi aplikace Microsoft Dynamics CRM 3.0 pro zjednodušenou čínštinu a japonské verze aplikace Microsoft Dynamics CRM 3.0 je k dispozici
Tento problém je vyřešen v souhrnné aktualizaci 1 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro poskytovatele služeb. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
935731Je k dispozici kumulativní aktualizace 1 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro poskytovatele služeb

Další informace

Informace o optimalizaci výkonu aplikace Microsoft Dynamics CRM 3.0 naleznete v tématu následující dokument white paper:
Optimizing the Performance of Microsoft Dynamics CRM 3.0 White Paper
Další informace o terminologii používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft získáte v následujících článcích v databázi Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Aplikace Microsoft Business Solutions CRM software oprav hotfix a aktualizací balíček pojmenování normy

Vlastnosti

ID článku: 927854 - Poslední aktualizace: 26. října 2007 - Revize: 5.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft CRM 3.0
  • Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition for Service Providers
Klíčová slova: 
kbmt kbmbsadministration kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB927854 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:927854

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com