Oprava: Třída System.Net.Security.SslStream vždy volá funkce InitializeSecurityContext pomocí pouze jedno vstupní vyrovnávací paměti v rozhraní .NET Framework 2.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 927579 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V rozhraní Microsoft .NET Framework 2.0 funkce InitializeSecurityContext vyžaduje dvě vstupní vyrovnávací paměti v případě, že funkce InitializeSecurityContext nazývá více než jednou. Však System.Net.Security.SslStream třídy volání funkce InitializeSecurityContext nesprávně. Třída System.Net.Security.SslStream vždy volá funkci InitializeSecurityContext pomocí pouze jedno vstupní vyrovnávací paměti.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Má nyní od společnosti Microsoft k dispozici podporovanou opravu hotfix. Že je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci service pack pro rozhraní .NET Framework 2.0, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Ve zvláštních případech mohou být poplatky za poskytnutí telefonické podpory účtovány stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft určí, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy.

Požadavek na restartování

Není nutné po instalaci této opravy hotfix restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix nainstalované v počítači.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo vyšší atributy souborů), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v položce Datum a čas v Ovládacích panelech.
Rozhraní .NET Framework 2.0, verze x 86
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
System.dll2.0.50727.2413,022,84806-. Listopadu 200620: 08x 86
Rozhraní .NET Framework 2.0, verze x 64
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
System.dll2.0.50727.2413,022,84806-. Listopadu 200620: 08x 86
System.dll2.0.50727.2413,022,84806-. Listopadu 200619: 44x 64
Rozhraní .NET Framework 2.0 pro systémy s procesory Itanium
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
System.dll2.0.50727.2413,022,84806-. Listopadu 200619: 44IA-64
System.dll2.0.50727.2413,022,84806-. Listopadu 200620: 08x 86

Jak potíže obejít

K tomuto problému může dojít při použití funkce InitializeSecurityContext k provedení poskytovatel metadat zabezpečení (SSP). Chcete-li v tomto případě vyřešit tento problém, postupujte takto:
  1. Přidat kód, který určuje, zda další vyrovnávací paměti musí být zaslán volající zabezpečení Service Provider Interface (SSPI).
  2. Pokud další vyrovnávací paměti musí být odeslána, přidat kód, který určuje, zda volající SSPI odesílány další vyrovnávací paměti.
  3. Pokud volající SSPI neodeslal další vyrovnávací paměti, přidat kód, který zastaví volání zprostředkovatele sdílených služeb.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Další informace o funkce InitializeSecurityContext na následujících webech Microsoft Developer Network (MSDN):
InitializeSecurityContext (Schannel)
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa375924.aspx
Zvláštní vyrovnávací paměti vrácené Schannel
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa375412.aspx
Další informace o terminologii aktualizace softwaru naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 927579 - Poslední aktualizace: 3. prosince 2007 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft .NET Framework 2.0
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB927579 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:927579

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com