Uživatelé jsou neočekávaně vyzváni k zadání svých pověření při přístupu k seznamu v serveru Office SharePoint Server 2007, která je založena na šablona publikování webu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 927082 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. Vytvoření nového webu Microsoft Office SharePoint Server 2007 je založen na šabloně publikování webů pomocí Centrální správy SharePoint. Konfigurace webu použít anonymní přístup.

Když se uživatel pokusí o přístup k seznamu na webu, uživatele neočekávaně výzva k zadání pověření nebo její. Očekáváte však uživatel moci přistupovat k seznamu na webu bez výzvy k zadání pověření nebo její.

Příčina

K tomuto chování dochází, pokud je povolena funkce uzamčení pro úroveň oprávnění Omezený přístup. Funkce uzamčení zabrání uživatelům anonymní zobrazování stránek formuláře a pomocí vzdálené API.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, zakažte funkci uzamčení pomocí nástroje příkazového řádku Stadm.exe. Postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, do pole Otevřít zadejte příkaz cmd a klepněte na tlačítko OK.
  2. Na příkazovém řádku zadejte následující řádky. Za každým řádkem stiskněte klávesu ENTER.
    cd /d %CommonProgramFiles%\Microsoft Shared\Web Server Extensions\12\Bin
    Stsadm -o deactivatefeature - url http:// ServerName - název souboru ViewFormPagesLockDown\feature.xml
  3. Zadejte exit ukončete příkazový řádek.
Poznámka: Po spuštění tento nástroj příkazového řádku proti webu musí přepnout Nastavení webu upřesňující oprávnění vypnout anonymní přístup. Potom anonymní přístup opět zapnout. Musíte tak učinit pro příkaz projeví na existuje obsahu na webu.

Vlastnosti

ID článku: 927082 - Poslední aktualizace: 14. května 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office SharePoint Server 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbprb kbtshoot KB927082 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:927082

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com