Informace záhlaví není zobrazeno v aplikaci Entourage e-mailové zprávy odeslané pomocí Exchange ActiveSync

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 926521 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. V organizaci Microsoft Exchange Server 2003 můžete odeslat e-mailové zprávy z mobilního zařízení pomocí Exchange ActiveSync. Později při zobrazení složce v Microsoft Entourage informace záhlaví není zobrazena pro e-mailovou zprávu. Navíc pokud otevřete tuto zprávu zjistíte, že informace záhlaví zahrnuty v sekci tělo zprávy. Informace záhlaví však nečitelný.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože jsou dva další řádky, které souvisejí s zprávu odesílatele a příjemce při odeslání e-mailové zprávy pomocí Exchange ActiveSync přidány informace záhlaví. V aplikaci Entourage nejsou zpracovány tyto další řádky:

MAIL FROM: <user@domain.com>
RCPT TO: <user2@domain.com>

Tyto řádky jsou v souladu s Request for (Comments), 821 a používají klienti vypočítat informace Skrytá (příjemci, kteří blindly zkopírován na zprávy).

Jak potíže obejít

Microsoft Outlook nebo Microsoft Outlook Web Access můžete použít k zobrazení úplnou zprávu.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 926521 - Poslední aktualizace: 21. ledna 2009 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Entourage 2004 for Mac na těchto platformách
    • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
    • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
  • Microsoft Office 2008 for Mac
Klíčová slova: 
kbmt kbmobility kbemail kbtshoot kbprb KB926521 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:926521

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com