Nelze změnit informace o uživateli na stránce "Nastavení" v produktu SharePoint Server 2007

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 926202 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při klepněte na příkaz Upravit položku na stránce nastavení chcete změnit zobrazované jméno nebo e-mailovou adresu Microsoft Office SharePoint Server 2007 není k dispozici možnost změnit informace o uživateli.

Příčina

V SharePoint Server 2007 pole informace uživatele jsou pole jen pro čtení. K tomuto chování dochází, protože data informace uživatele posunuta z úložiště profilu SharePoint Server 2007.

Pokud uživatel změní ručně tyto informace, informace je přepsán při příštím data informace uživatele posunuta z úložiště profilu SharePoint Server 2007.

Vlastnosti

ID článku: 926202 - Poslední aktualizace: 14. května 2007 - Revize: 1.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office SharePoint Server 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbprb kbexpertiseinter KB926202 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:926202

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com