ID článku: 925196 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.

Ak chcete naďalej dostávať aktualizácie zabezpečenia pre Windows, uistite sa, že používate systém Windows XP s balíkom Service Pack 3 (SP3).Ďalšie informácie nájdete na tejto webovej stránke spoločnosti Microsoft: Končí sa podpora pre niektoré verzie systému Windows

Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Pripojíte zariadenie USB k počítaču so systémom Windows XP. Potom ste skúste skenovať hardvérových zariadení. Však počítač nerozpozná pripojené a nevidíte na zariadenie v priečinku Tento počítač.

Tento problém sa môže vyskytnúť pri použití jedného alebo viacerých z nasledujúcich zariadení:
 • USB flash disk
 • Apple iPod
 • Externý pevný disk
Navyše nemusíte vidieť iPod v aplikácii iTunes.Príčina

Tento problém sa môže vyskytnúť, ak sú poškodené alebo nesprávne kľúče v databáze registry.

Riešenie

Poznámka: Ďalšie informácie o iných dôvodov, že USB zariadenie nerozpozná, navštívte "Odkazy"session.

Aby sme tento problém vyriešili za vás, prejdite do "Opravte to za mňa"sekcii. Ak budete by radšej tento problém vyriešiť sami, prejdite na "Ja to vyriešim"sekcii.

Poznámka: Produkty tretích strán spomínané v tomto článku vyrábajú spoločnosti, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft nepreberá žiadnu záruku za výkonnosť alebo spoľahlivosť týchto výrobkov.

Opravte to za mňa

Ak chcete vyriešiť tento problém automaticky, kliknite na prepojenie opraviť tento problém . Potom kliknutím na tlačidlo Spustiť teraz na stránke Služby automatizovaného riešenia problémov a postupujte podľa pokynov sprievodcu.

Opraviť tento problém
Microsoft Automated Troubleshooting Services: Your CD or DVD drive cannot read or write media

Poznámka
toto automatizované riešenie nie je len pre jednotky CD alebo DVD, ale funguje aj pre všeobecné otázky riešenia problémov.Teraz prejdite k "Urobil to problém?" .

Ja to vyriešim

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed

Dôležité: Táto časť, postup alebo úloha obsahuje kroky, ktoré informujú o úpravách databázy Registry. Ak databázu Registry upravíte nesprávne, môžu nastať vážne problémy. Postupujte preto presne podľa týchto krokov. Na dosiahnutie lepšej ochrany je pred úpravou databázu Registry vhodné zálohovať. Umožní vám to obnoviť databázu Registry, ak sa vyskytnú problémy. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy Registry získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
322756 Ako zálohovať a obnoviť databázu Registry v systéme Windows
Ak chcete vyriešiť tento problém, odstráňte hodnotu UpperFilters databázy registry a hodnotu LowerFilters databázy registry. Tieto hodnoty môžu spôsobiť problémy s prístupom. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo spustiť, typu regedit, a potom kliknite na tlačidlo OK.
 2. Vyhľadajte a potom kliknite na hodnotu UpperFilters databázy registry. Táto hodnota je umiestnený v nasledovnom podkľúči databázy registry:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E967-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}
 3. V ponuke Upraviť kliknite na položku odstrániťa potom kliknite na tlačidlo OK.

  Poznámka: Ak dostanete chybu pri pokuse o odstránenie podkľúča databázy registry, pravdepodobne nemáte príslušné povolenia na úpravu podkľúča. Ďalšie informácie o tom, ako nastaviť alebo zmeniť povolenia na úpravy databázy registry, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
  310426 Ako nastaviť alebo zmeniť databázu registry upravovať povolenia v systéme Windows XP alebo Windows Server 2003
 4. Vyhľadajte a potom kliknite na položku hodnota LowerFilters databázy registry. Táto hodnota je umiestnený v nasledovnom podkľúči databázy registry:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E967-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}
 5. V ponuke Upraviť kliknite na položku odstrániťa potom kliknite na tlačidlo OK.

  Poznámka: Ak dostanete chybu pri pokuse o odstránenie podkľúča databázy registry, pravdepodobne nemáte príslušné povolenia na úpravu podkľúča.Ďalšie informácie o tom, ako nastaviť alebo zmeniť povolenia na úpravy databázy registry, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
  310426 Ako nastaviť alebo zmeniť databázu registry upravovať povolenia v systéme Windows XP alebo Windows Server 2003
 6. Ukončite Editor databázy Registry.
 7. Reštartujte počítač.
Poznámka: Ak odstránite obe hodnoty databázy registry a potom stratíte funkčnosť v konkrétny program, ako je CD nahrávacie softvér, budete musieť nainštalovať tento softvér. Ak sa tento problém vyskytne znova, obráťte sa na dodávateľa softvéru o pomoc.
Informácie o možnostiach kontaktovania Apple Computer, Inc, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft: Spoločnosť Microsoft poskytuje kontaktné informácie tretej strany, ktoré vám pomôže nájsť technickú podporu. Tieto kontaktné informácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Spoločnosť Microsoft nezaručuje presnosť týchto kontaktných informácií tretej strany.Teraz prejdite k "Urobil to problém?" .

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Prevezmite aktualizácie pre mňa, ale dovoľte mi vybrať, kedy sa ich nainštalovať.

Kliknite na tlačidlo Ak sa to nevyrieši, ste skončili s týmto článkom. Ak nie je stanovená, sa zobrazia súvisiace články databázy Microsoft Knowledge Base v "Odkazy"oddiel, alebo si môžete kontaktovať technickú podporu.

OdkazyMôžu existovať iné dôvody, že USB zariadenie nerozpozná. Pre súvisiace články databázy Microsoft Knowledge Base:


Ďalšie informácie o USB zariadenia, ktoré nie sú zistené, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
892050 Zariadenie USB je zapojené do rozbočovača USB 2.0 nie je zistená v systéme Windows XP Service Pack 2, Windows Server 2003 Service Pack 1 alebo Windows Server 2003 x 64 verzie
Ďalšie informácie o chybovom hlásení "kamery zariadenie nie je správne rozpoznaná" získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
911737 Chybové hlásenie podobné nasledujúcemu pri spustení program, ktorý pristupuje k fotoaparátu zariadenia USB 2.0: "kamery zariadenie nie je správne rozpoznaná"
Ďalšie informácie o USB myš zariadenia, ktoré nie sú zistené, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
893711 USB myš, ktorý je pripojený k rozbočovaču USB 2.0 nie je detegovaný Windows XP
Ďalšie informácie o riešení problémov s neznámymi zariadeniami, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
314464 Riešenie problémov s neznámymi zariadeniami, ktoré sú uvedené v Správcovi zariadení v systéme Windows XP
Ďalšie informácie o chybovom hlásení "USB zariadenie nebolo rozpoznané", po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
318773 "USB zariadenie nerozpozná" chybové hlásenie po obnovení počítača zo spánku alebo z dlhodobého spánku
Ďalšie informácie o znovu pripojiť zariadenia USB, ktoré nie sú zistené, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
920875 Zariadenia USB, ktoré sú odpojený a znova pripojený k rozbočovaču USB nemusia byť rozpoznané v počítači so systémom Windows XP
Ďalšie informácie o chýbajúce zariadenia, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
812489 Disketová jednotka chýba z priečinka Tento počítač


Vlastnosti

ID článku: 925196 - Posledná kontrola: 18. apríla 2014 - Revízia: 5.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Kľúčové slová: 
kbmatsfixme kbfixme kbresolve kbhardware kbtshoot kbprb kbcip kbmt KB925196 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 925196

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com