Nelze zobrazit související záznamy, které jsou přidruženy účet dítěte a které jsou více než jedné úrovně důkladné Microsoft Dynamics CRM 3.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 924105 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Oprava hotfix popisovaná v tomto článku není k dispozici v čínské ani japonské verzi produktu Microsoft Dynamics CRM.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Nelze zobrazit související záznamy, které jsou přidruženy účet dítěte a jsou více než jednu úroveň hluboká po instalaci opravy hotfix 919008 pro Microsoft Dynamics CRM 3.0. Můžete zobrazit související záznamy, které jsou hluboká jednu úroveň.

Tento problém ovlivňuje následující typy záznamů:
  • Aktivity
  • Případů
  • Smluv
  • Faktury
  • Příležitosti
  • Objednávky
  • Nabídky
Další informace o opravě hotfix 919008 klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
919008Pokud nastavíte možnost "Zahrnout" k "Pouze tento záznam,", "Související záznamy" nebo "Vše tuto skutečnost záznamy" v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 nezobrazí záznamy, které jsou spojeny účet dítěte

Řešení

Tento problém je vyřešen v kumulativní aktualizaci 2 Microsoft Dynamics CRM 3.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
927751Kumulativní aktualizace 2 je k dispozici pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0

Další informace

Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 924105 - Poslední aktualizace: 1. října 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft CRM 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbfix kbbug kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB924105 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:924105

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com