Poznámky k verzi Visual Studio .NET 2003 Service Pack 1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 924009 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Visual Studio .NET 2003 Service Pack 1

© 2007 Microsoft Corporation. All Rights Reserved.

Tento dokument podrobnosti specifikace opravy Microsoft Visual Studio .NET 2003 Service Pack 1, pokyny k instalaci a poskytuje odkaz na seznam oprav hotfix zahrnuty.

Další informace o cyklech životnosti produktu viz stránku cyklu životnosti produktu Visual Studio.

Changes to Visual Studio .NET 2003
Visual Studio .NET 2003 Service Pack 1 requirements and specifications
Installation instructions
How Setup determines which files to install
Re-installing the service pack
Uninstalling the Visual Studio .NET 2003 service pack
Known issues and workarounds

Změny Visual Studio .NET 2003

Primární opravy Visual Studio týkat provedené v mnoha oblastech produktu vylepšení zabezpečení a stability. Úplný seznam oprav hotfix zákazníci požaduje od vydání sady Visual Studio .NET 2003 a zahrnuty do této aktualizace lze nalézt v http://support.microsoft.com/kb/918007.

Požadavky Visual Studio .NET 2003 Service Pack 1 a specifikace

Velikost ke stažení:
160 MB

dostupné jazyky:
Angličtina, zjednodušená čínština, tradiční čínština, japonština, korejština, francouzština, italština, němčina, španělština, ruština

Podporované operační systémy:
 • Windows NT 4
 • WINDOWS 2000
 • na systém Windows XP
 • Systém Windows Server 2003
Podporované Framework:
 • .NET framework 1.1
 • Aktualizace .NET framework 1.1 SP1 (doporučená úroveň Framework)
K podporované operační systém vyžaduje Instalační program Visual Studio .NET 2003 Service Pack 1 .NET Framework nacházet na před instalací aktualizace Service Pack 1.

Pokyny k instalaci

Visual Studio .NET 2003 Service Pack 1 lze získat prostřednictvím stažení nebo CD. Naleznete v příslušné části pod pro konkrétní pokyny.

Kdykoli aktualizovat nebo změnit libovolné aplikace v aplikaci Visual Studio, zda máte nejnovější opravy, nainstalujte tuto aktualizaci service pack. Před instalací této aktualizace Service pack by měla být vypnut otevřených aplikací.

Poznámka: Instalace aktualizace service pack může trvat značné množství času. Přítomnost více produktů Visual Studio .NET 2003 dále zvýšit dobu instalace.

Služba Stažení softwaru

 1. Stáhnout instalační balíček Visual Studio .NET 2003 Service Pack 1.

  Stažený balíček obsahuje všechny podporované jazyky Visual Studio.
 2. Poklepejte na instalační balíček získaného ze služby Stažení softwaru.

  VS7.1sp1 KB918007 X86.exe bude zjistit, jaké jazykové verze Visual Studio .NET 2003 nainstalována a použijte jazyk pro proces instalace a jakékoli rozhodnutí instalace specifické pro jazyk souboru.

CD

Vložte disk CD-ROM do jednotky CD-ROM vašeho počítače.
 • Instalační program aplikace automaticky začít. Instalační balíček bude zjistit nainstalovaný jazyk Visual Studio a proces instalace a pro rozhodnutí instalace libovolného souboru specifické pro jazyk použít jazyk.
 • Instalační program aplikace nezačíná automaticky, otevřete disku a poklepejte na instalační balíček VS7.1sp1 KB918007 X86.exe.

Jak nastavení určuje, které soubory nainstalovat

Instalační program pravděpodobně není nainstalovat soubory zahrnuté v této aktualizace v počítači. Pokud soubor v počítači je novější verze než je Service Pack, instalace není aktualizace souboru v počítači.

Instalační program pravděpodobně není aktualizovat soubory, například textové soubory a -binární soubory, které byly dříve změněny. Nastavení především Určuje, které soubory nahradit kontrolou informací o verzi v prostředky do souboru. Některé soubory, například textové soubory a -binární soubory však mít žádné informace o prostředku. V těchto případech použije instalační program razítko data a času k určení souborů, které musí být nahrazen.

Pokud je novější než soubor dodáno této aktualizace razítko data a času v libovolném souboru Visual Studio, která nemá informace o verzi, instalace není nahradit tyto soubory. Zdrojové soubory, záhlaví soubory a soubory XML jsou příklady některé soubory pravděpodobně pozdější datum.

Přeinstalace aktualizace service pack

Opětovnou instalaci by být nezbytné, pokud byly odebrány a re-installed Visual Studio nebo pokud po počáteční instalaci aktualizace byly nainstalovány funkce Visual Studio. Například máte pravděpodobně není nainstalován C# původně ale následně rozhodli potřebné funkce.

Odinstalování aktualizace Visual Studio .NET 2003 service pack

Tato aktualizace nelze odinstalovat nezávislé Visual Studio.

Známé problémy a řešení

Existuje několik známých problémech s Visual Studio .NET 2003 Service Pack 1 popsaných níže spolu s navržená zástupná řešení.
 • Instalační program Visual Studio .NET 2003 Service Pack 1 není zpětnou průběh dlouhou dobu.

  To je způsobeno typ balíček aktualizace a způsob Instalační služba Windows Installer soupisy aktualizované produktu. Visual Studio obsahuje velmi velký počet souborů a každá položka v databázi instalace dotazovaný a ověřit. Tento proces však trvá fér bit čas.
 • Instalační program Visual Studio .NET 2003 Service Pack 1 může vyžadovat přístup k určení, zda je soubor platný na původní zdroj instalace. Pokud nastane tato situace
  • a původní produkt byl nainstalován z disku CD-ROM, vložte původní disk CD-ROM produktu a instalační program bude pokračovat.
  • a původní produkt byla nainstalována ze síťové sdílené položky, vyhledejte původní síťové umístění nebo původní umístění síťové instalace zadejte do dialogového okna a instalace bude pokračovat.
  Poznámka: Pokud nastane tento stav při instalaci spustit bez zásahu uživatele (například instalace pomocí SMS nebo nástroj pro nasazení softwaru jiné organizace), dojde k selhání s 1603 návratový kód. Řetězec, text Chyba 1706.No platný nelze najít zdroj produktu … ” bude umístěn v protokolu Pokud je povoleno protokolování MSI.
 • Visual Studio .NET 2003 Service Pack 1 – výběr platformu Smartphone turecké operačních systémech nezobrazí.

  V systému Windows 2000 Turecká Pro počítači při instalaci Smartphone 2003 SDK prázdné položky zobrazit Smartphone SDK nahoru jako v aplikaci Visual Studio 2003. Toto je známý problém, je právě prozkoumány. Článek znalostní popisující opravu bude k dispozici krátce.
 • Po instalaci Visual Studio .NET 2003 Service Pack 1 není funkční Java Language převaděč pomocníka (JLCA) 3.0 Beta

  Řešení: Odinstalování, přeinstalování JLCA obnovit funkčnost.
 • Nové funkce: Procházet bez budovy
  • Pokud máte projektu značné číslem stránky ASPX a rozsáhlé využívat kódování vložené procházení stránek bude mít za následek nové sestavení celého projektu. Při procházení stránky ASPX bez vytváření projektu byla přidána nová funkce.
  • Viz http://support.microsoft.com/kb/829119 pokyny Povolit nové funkce.

Odkazy

Úplný seznam oprav hotfix obsažených v této aktualizaci service pack klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
918007Seznam opravených v Visual Studio NET 2003 Service Pack 1

Vlastnosti

ID článku: 924009 - Poslední aktualizace: 19. října 2006 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Professional Edition
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Architect
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Developer
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Academic Edition
 • Microsoft Visual C++ .NET 2003 Standard Edition
 • Microsoft Visual C# .NET 2003 Standard Edition
 • Microsoft Visual J# .NET 2003 Standard Edition
 • Microsoft Visual Basic .NET 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbreadme kbinfo kbfix kbhowto KB924009 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:924009

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com