ID článku: 923737 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky
Obnovením nastavení aplikace Internet Explorer můžete vrátit stav, v němž tato aplikace byla při instalaci do počítače. To může být vhodné pro řešení potíží, které mohly být způsobeny změnou nastavení po instalaci. Obnovení aplikace Internet Explorer nelze vzít zpět a veškeré nastavení bude po provedení této operace ztraceno.

Chcete-li, abychom nastavení aplikace Internet Explorer obnovili za vás, přejděte k části Automatické obnovení aplikace Internet Explorer. Pokud chcete nastavení aplikace Internet Explorer raději obnovit sami, přejděte k části Manuální obnovení aplikace Internet Explorer.

Automatické obnovení nastavení aplikace Internet Explorer

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
2683283
Tato oprava je určena pro systémy Windows 7, Windows Vista a Windows XP. Používáte-li systém Windows 8, přejděte k části Manuální obnovení aplikace Internet Explorer.

Po spuštění opravy se automaticky zobrazí dialogové okno Obnovení nastavení aplikace Internet Explorer, kde můžete obnovit nastavení aplikace Internet Explorer.
 1. Klikněte na tlačítko nebo odkaz Opravit.
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  assets fixit1
  Opravit tyto potíže
  Microsoft Fix it 50195
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  assets fixit2


 2. V dialogovém okně Stažení souboru klikněte na položku Spustit a postupujte podle kroků v průvodci.
 3. V dialogovém okně Obnovení nastavení aplikace Internet Explorer klikněte na tlačítko Obnovit.

  Chcete-li rovněž odebrat data pro historii procházení, poskytovatele hledání, akcelerátory, domovské stránky, funkci Ochrana před sledováním a filtrování prvků ActiveX, zaškrtněte políčko Odstranit osobní nastavení.

 4. Po dokončení obnovení výchozího nastavení aplikace Internet Explorer klikněte na tlačítko Zavřít a potom klikněte na tlačítko OK.
 5. Ukončete aplikaci Internet Explorer a znovu ji spusťte.

Poznámky
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
 • Tento průvodce může být k dispozici pouze v angličtině. Tato automatická oprava však funguje i pro ostatní jazykové verze systému Windows.
 • Pokud právě nejste u počítače, který má tyto potíže, můžete opravu uložit na jednotku USB Flash nebo na disk CD a spustit ji v příslušném počítači později.
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Manuální obnovení nastavení aplikace Internet Explorer

 1. Zavřete všechna aktuálně otevřená okna aplikace Internet Explorer nebo Průzkumníka Windows.
 2. Spusťte aplikaci Internet Explorer.

  Poznámka: Používáte-li systém Windows 8, spusťte aplikaci Internet Explorer pro počítač. Změna nastavení se bude vztahovat k aplikaci Internet Explorer i k aplikaci Internet Explorer pro počítač.
 3. V nabídce Nástroje klepněte nebo klikněte na příkaz Možnosti Internetu. Pokud se nabídka Nástroje nezobrazí, stiskněte klávesu Alt.
 4. V okně Možnosti Internetu klepněte nebo klikněte na kartu Upřesnit.
 5. Klepněte nebo klikněte na tlačítko Obnovit. Používáte-li aplikaci Windows Internet Explorer 6, klikněte na tlačítko Obnovit výchozí.
 6. V dialogovém okně Obnovení nastavení aplikace Internet Explorer klepněte nebo klikněte na tlačítko Obnovit.

  Chcete-li rovněž odebrat data pro historii procházení, poskytovatele hledání, akcelerátory, domovské stránky, funkci Ochrana před sledováním a filtrování prvků ActiveX, zaškrtněte políčko Odstranit osobní nastavení.
 7. Po dokončení obnovení výchozího nastavení aplikace Internet Explorer klepněte nebo klikněte na tlačítko Zavřít a potom klepněte nebo klikněte na tlačítko OK.
 8. Ukončete aplikaci Internet Explorer a znovu ji spusťte.
Poznámky:
 • Pokud zavřete všechna viditelná okna, ale při pokusu o obnovení se stále zobrazuje chybová zpráva, je možné, že jsou spuštěny programy, které nejsou zobrazeny. Restartuje systém Windows, spusťte aplikaci Internet Explorer a zkuste obnovení zopakovat.
 • Pokud nelze spustit aplikaci Internet Explorer, můžete okno nastavení zobrazit stisknutím kombinace kláves Windows + R, zadáním textu inetcpl.cpl do pole Spustit a následným stisknutím klávesy Enter. Po otevření okna postupujte podle kroků 4 až 8.

Další informace

Informace o tom, co se při obnovení aplikace Internet Explorer stane s nastavením, naleznete v tématu Obnovení nastavení aplikace Internet Explorer.

Vlastnosti

ID článku: 923737 - Poslední aktualizace: 19. září 2013 - Revize: 18.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Internet Explorer 7 for Windows XP
 • Windows Internet Explorer 7 in Windows Vista
 • Windows Internet Explorer 8
 • Windows Internet Explorer 9
 • Windows Internet Explorer 10
Klíčová slova: 
kbfixme kbmsifixme kbexpertiseinter kbexpertiseadvanced kbhowto consumertargetwinfy13 KB923737

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com