Vlastnost invariantname je lokalizován neočekávaně při přizpůsobení atribut statuscode entity v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 923258 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Oprava hotfix popisovaná v tomto článku není k dispozici v čínské ani japonské verzi produktu Microsoft Dynamics CRM.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při přizpůsobování atribut statuscode entity v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 je vlastnost invariantname entity lokalizován neočekávaně.

Pracujete například v francouzskou verzi Microsoft Dynamics CRM 3.0. Entita PhoneCall ve formátu XML exportovat pomocí nástroje export přizpůsobení. Prozkoumejte statecode části generovaného souboru XML najít kolekci stavové kódy, které jsou k dispozici. Kódy stavu mít vlastnost invariantname a vlastnost Popis, jak ukazuje následující příklad.
   <state value="0" defaultstatus="1" invariantname="Open">
    <labels>
    <label description="Ouvert" languagecode="1036" />
   </labels>
Změnit kód stavu entity a poté publikovat provedené změny. Když znovu zkontrolujte obsah generovaný soubor XML vlastnost invariantname je lokalizován, jak ukazuje následující příklad.
   <state value="0" defaultstatus="1" invariantname="Ouvert">
    <labels>
    <label description="Ouvert" languagecode="1036" />
   </labels>
Poznámka Pokud přizpůsobit vlastnost statuscode pomocí Microsoft Dynamics CRM Software Development Kit (SDK), vlastnost invariantname použit. Zobrazí se také následující chybová zpráva:
Chyba 0x80048408: Kód stavu je neplatná nebo kód stavu je platný, ale stavový kód je neplatný pro konkrétní stavu kód.

Řešení

Tento problém je vyřešen v kumulativní aktualizaci 2 Microsoft Dynamics CRM 3.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
927751Kumulativní aktualizace 2 je k dispozici pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0

Další informace

Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 923258 - Poslední aktualizace: 15. ledna 2015 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft CRM 3.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbmbscustomization kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB923258 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:923258

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com