Artikli ID: 922850 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sümptomid

Kui kasutate mõnda Microsoft Office'i programmides, mis on loetletud jaotises "Kehtib järgmiste toodete", võib ilmneda üks järgmistest sümptomitest:
 • Kui proovite avada faili, fail ei avane ja kuvatakse üks järgmistest tõrketeadetest:

  Sarnanev tõrketeade
  Proovite avada faili, mis on blokeeritud teie registripoliitika säte.

  Tõrketeade 2
  Proovite avada failitüüpi <File type="">></File> mis on usalduskeskuse Failiblokeeringu sätetega blokeeritud.

  Märkus
  Selles sõnumis on <File type="">></File> Kohatäite annab Lühikirjeldus failitüüp on blokeeritud. See tõrketeade kuvatakse Office'i 2013 ja Office 2010 programmides.

  Veateade 3
  Proovite avada faili, mis on loodud mõnes Microsoft Office'i vanema versiooniga. See failitüüp on blokeeritud avamist selle versiooni oma registripoliitika säte.

  Lisaks võidakse kuvada järgmine tõrketeade:

  See tõrge ilmneb juhul, kui proovite avada Microsoft Office'i dokument ja dokumendi failitüüp on blokeeritud registripoliitika sätte. Aidata turvalise teie Microsoft või arvuti administraator rakendada registri Poliitikasätte, mis takistab seda tüüpi failide avamist.

  Dokumente, mis kasutavad seda tüüpi faili avamiseks keelake vastav registripoliitika säte. Lisateabe saamiseks vaadake Microsofti teadmusbaasi artiklit 922850.

  Märkus Office 2013 ja Office 2010 programmides võib blokeeritud fail avatud kaitstud vaates. Akna ülaosas kuvatakse riba mis sisaldab järgmine teade:

  Kaitstud vaade

  Seda tüüpi failide redigeerimine pole teie poliitikasätete tõttu lubatud. Lisateabe saamiseks klõpsake.
 • Kui proovite faili salvestada, kui fail on salvestatud ja kuvatakse järgmine tõrketeade:

  Proovite salvestada faili, mis on blokeeritud teie registripoliitika säte.

  Või Office'i 2013 ja Office 2010 programmides kuvatakse järgmine tõrketeade:

  Proovite salvestada faili tüüp <File type="">></File> mis on usalduskeskuse Failiblokeeringu sätetega blokeeritud.

Lahendus

Probleemi lahendamiseks klõpsake linki Microsoft teabebaasi (Knowledge Base) artikli kuvamiseks kasutatava Office'i programmi nime all:

Sõna
Saan veateate kui ma proovin avada või salvestada faili Wordis
ExcelPowerPointVisio
Saan veateate kui ma proovin avada või salvestada faili Visio

Lisateave

Probleemi võib esineda ka manustatud või lingitud Office'i faili avamisel Office'i rakenduses. Näiteks on teil Visio objekti Wordi dokumenti kaasatud. Kui proovite avada Visio objekti, kuvatakse sõna järgmine tõrketeade:

Proovite avada faili tüüp (Visio 2003-2010 binaarne joonised, malle ja ?abloonid) on teie usalduskeskuses failiblokeerimissätetega blokeeritud.

Ahenda see piltLaienda see pilt
Ekraanipilt, nähtaval kuvatakse tõrketeade

VihjeSaate hoida spikriakna samme saab vaadata klikkidesKuva spikker ja seejärel Ava aknas spikker.

Probleemi lahendamiseks muutke failide blokeerimise sätete omanikust blokeeritud failitüüp rakendus. Selles näites tuleb muuta Failiblokeeringu sätetega Visio asemel Wordis. Kui kuvatakse tõrketeade mainib Exceli failitüübis, minge Exceli failide blokeerimise sätete muutmiseks.

Märkus Manustatud Visio 2003-2010 failitüüpide lubamiseks peate tühjendama nii salvestamine ja avatud ruudud "Visio 2003-2010 binaarne joonised, malle ja ?abloonid" failitüübi Visios.

Atribuudid

Artikli ID: 922850 - Viimati läbi vaadatud: 16. november 2013 - Redaktsioon: 2.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Office Word 2003
 • Microsoft Office Excel 2003
 • Microsoft Office PowerPoint 2003
Märksõnad: 
kbproductlink kbresolve kberrmsg kbsettings kbconversion kbsavefile kbopenfile kbtshoot kbexpertisebeginner kbprb kbsmbportal kbcip kbmt KB922850 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 922850

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com