Network Map Windows Vista ei kuva arvuteid, mis töötavad Windows XP

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 922120 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Sümptomid

Kui käivitate Network Map Windows Vista põhises arvutis arvutite, kus töötab Windows XP ei kuvata võrgu diagramm.

Märkus Selles artiklis kirjeldatakse värskendust, mis teeb 32-bitine Windows XP põhistes arvutites kuvatakse Network Map Windows Vista põhistes arvutites. Jaoks Lisateabe saamiseks seadistamiseks või tõrkeotsingu omavaheline Windows Vista ja Windows XP, vt ka "Rohkem teavet"jagu.

Põhjus

See probleem ilmneb juhul, kui Link-Layer Topology Discovery (LLTD) Vastaja komponent pole installitud Windows XP-ga arvuti.

Network Map Windows Vista muudab võrgu diagrammid ning võrguseadmed, mida saab kasutada tõrkeotsingu vahelised ühendused ühenduvusprobleemide. Võrguskeem kasutab avastus protokolli, mida nimetatakse lingikihi Topoloogiatuvastuse (LLTD) päringu teiste seadmete võrku teha kindlaks, võrgu ülesehitust.

Windows Vista sisaldab ka tarkvara komponente, mis rakendavad LLTD-protokoll. Muude seadmete kohta ning võrgu kaardil kuvatud, nad peavad võimaldama avastus protokoll, mis saate vastata kaardistamise taotlustele Windows Vista-põhine arvuti.

Lahendus

Teabe värskendamine

Järgmine fail on saadaval alla laadida Microsoft Download Center:

Ahenda see piltLaienda see pilt
Lae alla
Laadige lingikihi topoloogiatuvastuse (LLTD) vastaja pakett kohe alla.

Lisateabe saamiseks, kuidas laadida alla Microsofti tugifaile, klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
119591 Microsofti tugifailide hankimine võrguteenuste
Microsoft skannis seda faili viiruste leidmiseks. Microsoft kasutas uusimat-antiviiruse tarkvara, mis oli faili postitamise päeval saadaval. Faili talletatakse täiustatud turvalisusega serverites, mis aitavad takistada faili volitamatult muuta.

Käigultparanduse saamiseks Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Selle probleemi lahendamiseks installida käigultparandus, mida on kirjeldatud käesolevas jaos. Käigultparanduse installida LLTD-vastaja komponent Windows XP-põhistes arvutites.

Saadaval Microsoft on lasknud välja toetatava käigultparanduse. See kiirparandus on ette nähtud üksnes käesolevas artiklis kirjeldatud probleemi lahendamiseks. Kasutage seda parandust ainult selle konkreetse probleemiga süsteemide.

Kui kiirparandus on allalaadimiseks saadaval, on "Käigultparandus saadaval" sektsiooni ülemises osas teadmusbaasi artiklit. Kui seda jaotist ei ole, esitada taotluse vastava kiirparanduse hankimiseks Microsofti klienditeeninduse ja toetust.

Märkus Täiendavate küsimuste ilmnemisel või kui mis tahes tõrkeotsing on nõutav, peate looma eraldi tugiteenuse taotluse. Tavaline tugiteenuste kohaldatakse täiendavat tugiteenust vajavatele küsimustele ning probleemidele, mis pole lahendatavad konkreetse käigultparandusega. Täielik nimekiri Microsofti klienditeeninduse ja -toe telefoninumbrite või eraldi tugiteenuse taotluse loomiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Märkus "Käigultparandus saadaval" vormil kuvatakse keeled, mille jaoks käigultparandus on saadaval. Kui te ei näe oma keelt, sellepärast kiirparandus ei ole saadaval selles keeles.

Eeltingimused

Selle kiirparanduse peab teil olema Windows XP SP3 installitud 32-bitine arvuti.

Taaskäivitamise nõue

Pärast selle Käigultparanduse peate arvuti taaskäivitama.

Värskenduse asendamise teave

See käigultparandus ei asenda ühtegi muud käigultparandust.

Faili info

Selle Käigultparanduse ingliskeelne versioon on failiatribuute (või uuemaid) mis on loetletud järgmises tabelis. Kuupäevade ja kellaaegade jaoks need failid on loetletud maailmaaja (UTC). Kui te vaatate faili teavet, teisendatakse see Kohalik aeg. UTC ja kohaliku aja erinevuste väljaselgitamiseks, kasutamiseks on Ajavööndi vahelehel on Kuupäev ja kellaaeg juhtpaneeli üksuse.
Ahenda see tabelLaienda see tabel
Faili nimiFaili versioonFaili suurusKuupäevAegPlatvormNõutav Hoolduspakett
Rspndr.exe5.1.2600.561110,75229 Mai 200812:04x 86SP3
Rspndr.sys5.1.2600.561162,84829 Mai 200812:04x 86SP3

Olek

Microsoft on kinnitanud, et see on probleem Microsofti toodetega, mis on loetletud jaotises "Kehtib".

Lisateave

Kuidas seadistada lisateavet või tõrkeotsing omavaheline Windows Vista ja Windows XP, külastage selle järgmistelt Microsofti veebisaitidelt.

Tõrkeotsing võrgu või Internetiühenduse probleemide

http://windowshelp.microsoft.com/Windows/en-us/Help/33307acf-0698-41ba-b014-ea0a2eb8d0a81033.mspx

Windows Vista võrgustike

http://windowshelp.microsoft.com/Windows/en-us/Networking.mspx

Failide ja printeri ühiskasutus Windows Vistas

http://technet.microsoft.com/en-us/Library/bb727037.aspx

Kuidas jagada ja seada õigusi kaustu ja faile Windows XP abil

http://technet.microsoft.com/en-us/Library/bb456988.aspx
Lisateabe saamiseks tarkvaravärskenduste terminoloogia kohta, klõpsake selle Microsoft teabebaasi (Knowledge Base) artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
824684 Microsofti tarkvaravärskenduste iseloomustamiseks kasutatavate standardterminite kirjeldus
Kui vahendeid, mis on loetletud käesoleva ei aita teil probleemi lahendada või kui teil esineb sümptomeid, mis erinevad nendest, mis on kirjeldatud käesoleva artikli, otsige Microsofti Knowledge Lisateavet Base'ist. Microsoft Knowledge Base'is, külastage selle järgmist Microsofti veebisaiti:
http://support.microsoft.com
Järgmisena tippige tekst kuvatakse tõrketeade või kirjeldus väljale Otsing probleem.

Märkus Kui probleem ei lahene, kahjuks see sisu on ei saa skannida. Seetõttu võiksite paluda kellegi jaoks abi, või te võiksite külastada järgmist Microsofti veebisaiti:
http://support.microsoft.com/contactus

Atribuudid

Artikli ID: 922120 - Viimati läbi vaadatud: 20. juuni 2013 - Redaktsioon: 1.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Märksõnad: 
kbautohotfix kbresolve kbwinxppresp3fix kbbug kbfix kbqfe kbmt KB922120 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 922120

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com