Mapa sítě v systému Windows Vista nezobrazí počítače se systémem Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 922120 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Když v počítači se systémem Windows Vista spustíte vytvoření mapy sítě, v diagramu sítě nebudou zobrazeny počítače se systémem Windows XP.

Poznámka: Tento článek popisuje aktualizaci, která způsobí, že se na mapě sítě v počítačích se systémem Windows Vista objeví počítače s 32bitovým systémem Windows XP. Další informace o nastavení sítě mezi systémy Windows Vista a Windows XP a řešení souvisejících problémů naleznete v části Další informace.

Příčina

Tento problém nastává, pokud v počítači se systémem Windows XP není nainstalovaná komponenta LLTD Responder (Link-Layer Topology Discovery Responder).

Mapa sítě v systému Windows Vista vytváří síťové diagramy znázorňující propojení mezi síťovými zařízeními. Tyto diagramy lze použít při řešení problémů s připojením. Mapa sítě používá protokol zjišťování nazvaný LLTD (Link-Layer Topology Discovery), který pomocí dotazů na další zařízení v síti určuje, jakým způsobem je síť organizována.

Systém Windows Vista zahrnuje softwarové součásti, které implementují protokol LLTD. Další zařízení v síti musí mít povolený protokol zjišťování, který může odpovídat na dotazy mapování z počítače se systémem Windows Vista. Jinak nebudou tato zařízení zobrazena na mapě sítě.

Řešení

Informace o aktualizaci

Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Stáhnout
Stáhnout balíček Link Layer Topology Discovery (LLTD) Responder

Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Tento soubor byl zkontrolován na výskyt virů. Společnost Microsoft použila ke kontrole tohoto souboru nejnovější antivirový software, který byl v době jeho publikování k dispozici. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Oprava hotfix pro aktualizaci Windows XP Service Pack 3 (SP3)

Tento problém vyřešíte instalací opravy hotfix popsané v této části. Tato oprava hotfix nainstaluje do počítačů se systémem Windows XP komponentu LLTD Responder.

K dispozici je podporovaná oprava hotfix dodávaná společností Microsoft. Tato oprava hotfix je však určená pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Instalujte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je k dispozici oprava hotfix ke stažení, na začátku tohoto článku znalostní báze Knowledge Base naleznete oddíl Hotfix download available (Oprava hotfix ke stažení). Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Máte-li jakékoli další dotazy nebo je-li třeba vyřešit nějaké potíže, je možné, že pro ně bude nutné vytvořit samostatný požadavek na služby. Další dotazy a žádosti o podporu, které se netýkají této konkrétní opravy hotfix, podléhají běžným sazbám za poskytnutí podpory. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory a péče o zákazníky společnosti Microsoft a možnost vytvoření samostatného požadavku na služby naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Ve formuláři Hotfix download available (Oprava hotfix ke stažení) jsou uvedeny jazyky, v nichž je oprava hotfix k dispozici. Pokud seznam neobsahuje váš jazyk, znamená to, že daná oprava hotfix v tomto jazyku není k dispozici.

Požadavky

Chcete-li použít tuto opravu hotfix, musí být aktualizace Windows XP SP3 nainstalována v 32bitovém počítači.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix je třeba restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o souborech

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Při zobrazení informací o souborech jsou data a čas převedeny na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete na kartě Časové pásmo na panelu Datum a čas v okně Ovládací panely.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
File nameFile versionFile sizeDateTimePlatformSP requirement
Rspndr.exe5.1.2600.561110,75229-May-200812:04x86SP3
Rspndr.sys5.1.2600.561162,84829-May-200812:04x86SP3

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další počítače o nastavení sítě mezi systémy Windows Vista a Windows XP a řešení souvisejících problémů naleznete na následujících webech společnosti Microsoft.

Poradce při potížích s připojením k síti a Internetu

http://windowshelp.microsoft.com/Windows/cs-cz/Help/33307acf-0698-41ba-b014-ea0a2eb8d0a81029.mspx

Síť v systému Windows Vista

http://windowshelp.microsoft.com/Windows/cs-cz/networking.mspx

Sdílení souborů a tiskáren v systému Windows Vista

http://technet.microsoft.com/cs-cz/library/bb727037.aspx

Sdílení a nastavení oprávnění pro složky a soubory v systému Windows XP

http://technet.microsoft.com/cs-cz/library/bb456988.aspx
Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Pokud vám uvedené zdroje informací nepomohou vyřešit váš problém nebo pokud se setkáváte s příznaky, které se liší od příznaků popsaných v tomto článku, vyhledejte další informace ve znalostní bázi Microsoft Knowledge Base. Chcete-li vyhledávat ve znalostní bázi Microsoft Knowledge Base, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/?LN=cs
Potom do pole Hledání ve znalostní bázi (KB) zadejte text chybové zprávy, která se vám zobrazila, nebo popis problému.

Poznámka: Pokud problém nebyl vyřešen, tento obsah vám již bohužel více nepomůže. Můžete zkusit požádat někoho o pomoc, případně můžete navštívit následující web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus

Vlastnosti

ID článku: 922120 - Poslední aktualizace: 10. června 2013 - Revize: 7.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbresolve kbwinxppresp3fix kbbug kbfix kbqfe KB922120

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com