Po odpojení počítače se systémem Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro poskytovatele služeb chybová zpráva: "došlo k chybě k načítání funkcí aplikace Microsoft CRM"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 921540 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Oprava hotfix popisovaná v tomto článku není k dispozici v čínské ani japonské verzi produktu Microsoft Dynamics CRM.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Odpojení počítače se systémem Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro poskytovatele Client Service ze sítě. Ukončete a restartujte 2003 aplikace Microsoft Office Outlook. Jakmile to provedete, panelu nástrojů aplikace Outlook se neotevře. Zobrazí se také následující chybová zpráva:
Při načítání funkcí aplikace Microsoft CRM došlo k chybě. Zkuste restartovat aplikaci Outlook. Pokud chyby potrvají, obraťte se na vaše správce systému.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.
Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro klienta zprostředkovatelů
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Microsoft.CRM.dll3.0.5745.1015383,79210. Srpna 200605: 31
Microsoft.CRM.dll3.0.5745.0383,76824. 2. 200612: 34

Informace o instalaci

Tuto opravu hotfix nainstalujte do počítačů se systémem Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro klienta zprostředkovatelů.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky tuto opravu hotfix.

Požadavek na restartování

Pokud budete vyzváni, restartujte počítač po instalaci opravy hotfix.

Informace o odinstalaci

Odebrat tuto opravu hotfix z počítače se systémem Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro klienta zprostředkovatelů pomocí ovládacího panelu Přidat nebo odebrat programy.Správci systému mohou odebrat tuto opravu hotfix z počítače se systémem Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro klienta zprostředkovatelů použít nástroj Spuninst.exe.

Nástroj Spuninst.exe je umístěný ve složce %Windir%\$NTUninstallKB921540$\Spuninst.

Další informace

Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 921540 - Poslední aktualizace: 15. ledna 2015 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition for Service Providers
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbfix kberrmsg kbbug kbmbscustomization kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB921540 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:921540

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com