Dochází k prodlevám a snížení výkonu při opětovné přiřazení záznamů jednoho uživatele jinému uživateli v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 921235 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Opravu hotfix, která je popsána v tomto článku je k dispozici pro čínské verze aplikace Microsoft Dynamics CRM nebo japonskou verzi Microsoft Dynamics CRM.
Důležité Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Ujistěte se před úpravami je nutné zálohovat registr. Ujistěte se, že jste jak registr obnovit v případě, že dojde k potížím. Další informace o zálohování, obnovení a úpravách registru získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při novém přiřazení záznamů jednoho uživatele jinému uživateli v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 můžete zaznamenat některý z následujících problémů:
 • Dochází k vypršení časového limitu.
 • Dochází ke snížení výkonu. V případě, že záznamy jsou právě znovu přiřazen, aplikace Microsoft Dynamics CRM trvá dlouhou dobu otevírat formuláře aplikace Microsoft Dynamics CRM.
Navíc pokud použijete modulu Sledování systému v počítači, který je spuštěn Microsoft SQL Server, čítače výkonu zobrazit, opětovné přiřazení proces způsobí vysoké využití PROCESORU a mnoho uzamčení serveru SQL Server.

K tomuto problému dochází, pokud přiřadíte mnoho záznamů jednoho uživatele jinému uživateli. Například tento potížím dochází, pokud použijete funkci Znovu přiřadit hromadné záznamy přiřadit.

Řešení

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud se nezobrazí v této části, podat žádost služby Microsoft a odbornou pomoc, můžete tuto opravu hotfix získat.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo vyšší atributy souborů), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v položce datum a čas v Ovládacích panelech.

Server Microsoft Dynamics CRM 3.0

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Crmmsg.dll1.2.3297.12316,08826. Května 200610: 18
Mscrmcustom.dll3.0.5300.1283171,82407.. Září 200610: 26
Mscrmfastreassign.exe3.0.5300.129372,50420.. Září 200606: 18
Crmhotfix.CDFNení použitelné98520.. Září 200606: 23
Mscrmcustom.dll3.0.5300.1283171,82407.. Září 200610: 26

APLIKACE Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition pro poskytovatele služeb

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasHodnoty hashPlatforma
Mscrmfastreassign.exe3.0.5300.129372,50420.. Září 200606: 18MD5:B70A57F722F4FC45652597B40D3B5590
SHA1: 234DBAB6F0BF65E7EA55BD271A38A9BE0CA8B1B2
x 86

Informace o instalaci

Tuto opravu hotfix nainstalujte do počítačů používajících server Microsoft Dynamics CRM 3.0.

Upozornění Při nesprávných úpravách registru pomocí Editoru registru nebo jiným způsobem může dojít k vážným problémům. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že tyto problémy bude možné vyřešit. Úpravy registru provádíte na vlastní nebezpečí.

Poznámka: Pokud výchozí hodnoty jsou malé, budete muset vytvořit nebo změnit hodnotu OleDbTimeout a ExtendedTimeout hodnotu. Potom nástroj MSCRMFastReassign.exe může zpracovat všechny záznamy. Chcete-li to provést, postupujte takto.

Vytvořit nebo změnit hodnotu OleDbTimeout

 1. V Editoru registru vyhledejte a klepněte na následující podklíč registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSCRM
 2. Poklepejte na hodnotu OleDbTimeout.

  Poznámka: Pokud hodnota OleDbTimeout neexistuje, vytvořte hodnotu OleDbTimeout. Chcete-li to provést, postupujte takto:
  1. Klepněte pravým tlačítkem myši na MSCRM, přejděte na příkaz Nový a potom klepněte na hodnotu DWORD.
  2. Typ OleDbTimeout.
 3. V dialogovém okně Upravit hodnotu DWORD klepněte na přepínač Desítková, zadejte do pole Údaj hodnoty600 a klepněte na tlačítko OK.

  Poznámka: Hodnota 600 představuje 600 sekund. Ve výchozím nastavení je hodnota 30 sekund.

Vytvořit nebo změnit hodnotu ExtendedTimeout

 1. V Editoru registru vyhledejte a klepněte na následující podklíč registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSCRM
 2. Poklepejte na hodnotu ExtendedTimeout.

  Poznámka: Pokud hodnota ExtendedTimeout neexistuje, vytvořte hodnotu ExtendedTimeout. Chcete-li to provést, postupujte takto:
  1. Klepněte pravým tlačítkem myši na MSCRM, přejděte na příkaz Nový a potom klepněte na hodnotu DWORD.
  2. Typ ExtendedTimeout.
 3. V dialogovém okně Upravit hodnotu DWORD klepněte na přepínač Desítková, zadejte do pole Údaj hodnoty5400000 a klepněte na tlačítko OK.

  Poznámka: Hodnota 5400000 představuje 5,400 sekund. Ve výchozím nastavení hodnota je 900 sekund.
Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, postupujte takto:
 1. Přesunout soubor MSCRMFastReassign.exe do následující složky:
  C:\Program Files\Microsoft CRM\Tools
 2. Přihlaste se k serveru Microsoft Dynamics CRM jako uživatel, který má roli správce.
 3. Spusťte soubor MSCRMFastReassign.exe.
 4. V dialogovém okně Nástroj pro opětovné přiřazení entity vyberte uživatele v seznamu Aktuální uživatel ze kterého chcete znovu přiřadit záznamy.
 5. V seznamu Nového uživatele vyberte uživatele, kterému chcete znovu přiřadit záznamy.
 6. Klepněte na tlačítko znovu přiřadit.

  Poznámka: Tuto akci nelze vzít zpět.
Po dokončení procesu opětovné přiřazení, zobrazí se následující zpráva:
Mít úspěšně znovu přidělen všem subjektům pro nové uživatele.
Předchozí uživatele: User1
Nový uživatel: User 2
Poznámky
 • User1 zastupuje skutečný uživatel, který vyberete v seznamu Aktuální uživatel.
 • User2 zastupuje skutečný uživatel, který vyberete v seznamu Nový uživatel.
 • Tento nástroj může trvat 90 minut nebo déle znovu přiřadit záznamy 900,000 nebo další záznamy, v závislosti na výkonu serveru Microsoft Dynamics CRM a Microsoft SQL Server, které se používají.
 • Chcete-li zjistit počet záznamů, které má uživatel, spuštění dotazu v databázi Microsoft Dynamics CRM v SQL Query Analyzer nebo SQL Server Management Studio. Dotaz musíte spustit jako Microsoft Dynamics CRM správce, protože závislé záznamy, které jsou zobrazeny záznamy, které uživatel má přístup k zapnutí má viditelnost zobrazíte. Pokud chcete zobrazit záznamy, které jsou vlastněné uživatelem pro jiné subjekty, musíte změnit FilteredContact na Filtered_EntityName. Název_entity je název entity, například FilteredAccount. Tento dotaz odhady, jak dlouho bude trvat nástroj MSCRMFastReassign.exe na záznamy přiřadit od jednoho uživatele aplikace Microsoft Dynamics CRM jiný uživatel aplikace Microsoft Dynamics CRM. Přesné odhady doby pro spuštění tohoto nástroje jsou-li vyžadovány, by měl tento nástroj spustíte v zkušebního nasazení, které obsahuje kopii výrobní databází Microsoft Dynamics CRM na podobný hardware. Chcete-li zjistit počet záznamů, které má uživatel, spusťte následující dotaz v databázi Microsoft Dynamics CRM v SQL Query Analyzer nebo SQL Server Management Studio jako Microsoft Dynamics CRM správce.
  SELECT OwnerIdName, count(*) as 'RecordCount'
  FROM FilteredContact
  GROUP BY OwnerIdName
  ORDER BY 'RecordCount'
  

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Pokud se zobrazí výzva, restartujte počítač po instalaci opravy hotfix.

Informace o odinstalaci

Chcete-li odebrat tuto opravu hotfix z počítače se systémem Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows XP nebo Microsoft Windows 2000, pomocí ovládacího panelu Přidat nebo odebrat programy.

Správci systému mohou odebrat tuto opravu hotfix z počítače se systémem Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows XP nebo Microsoft Windows 2000 pomocí nástroje Spuninst.exe.

Nástroj Spuninst.exe je umístěn ve složce %Windir%\$NTUninstallKB921235$\Spuninst.Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
832475Popis nových funkcí balíčku Instalační služby pro aktualizace softwaru systému Windows

Další informace

Informace o optimalizaci výkonu aplikace CRM 3.0 klepněte na následující odkaz zobrazíte v dokumentu White paper s názvem "optimalizace the výkonu z aplikace Microsoft Dynamics CRM 3.0 bílé knize":
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=6b32e0b3-5520-48a7-b3cd-d8477d084821&DisplayLang=en
Další informace o terminologii používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft získáte v následujících článcích v databázi Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Aplikace Microsoft Business Solutions CRM software oprav hotfix a aktualizací balíček pojmenování normy

Vlastnosti

ID článku: 921235 - Poslední aktualizace: 6. července 2007 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft CRM 3.0
 • Microsoft Dynamics CRM 3.0 Professional Edition for Service Providers
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbmbsadministration kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB921235 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:921235

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com