Výchozí mezery mezi řádky a mezery mezi odstavci v aplikaci Word 2007 jsou odlišné od výchozích mezer v předchozích verzích aplikace Word

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 921174 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Popis potíží

Při práci s dokumentem aplikace Microsoft Office Word 2007 si můžete povšimnout větších mezer mezi řádky v odstavci i mezi odstavci oproti předchozím verzím aplikace Microsoft Word.

Chcete-li, abychom tyto potíže vyřešili za vás, přejděte k části Automatická oprava. Chcete-li tyto potíže vyřešit sami, přejděte k části Manuální oprava.

Automatická oprava

Chcete-li tyto potíže opravit automaticky, klikněte na tlačítko nebo odkaz Opravit. V dialogovém okně Stažení souboru klikněte na položku Spustit a postupujte podle kroků v průvodci opravou.


Opravit tyto potíže
Microsoft Fix it 50213


Poznámka: Je možné, že tento průvodce bude k dispozici pouze v angličtině, tato automatická oprava však funguje i pro ostatní jazykové verze systému Windows.

Poznámka: Tohoto průvodce nelze spustit v systému Windows Server 2008 R2.

Poznámka: Pokud právě nejste u počítače, který má tyto potíže, můžete automatickou opravu uložit na jednotku USB Flash nebo na disk CD a spustit ji v příslušném počítači později.

Poté přejděte k části Byly potíže vyřešeny?.


Manuální oprava

Chcete-li v aplikaci Word 2007 změnit mezery mezi řádky a odstavci tak, aby odpovídaly mezerám ve starších verzích aplikace Word, je třeba upravit volbu Sada stylů.

Postupujte takto:
 1. Klikněte na kartu Domů.
 2. Ve skupině Styly klikněte na položku Změnit styly, nastavte ukazatel myši na položku Sada stylů a pak klikněte na sadu stylů, kterou chcete použít.

  Chcete-li změnit výchozí formátování dokumentu, například mezery mezi řádky a odstavci, na výchozí formátování používané ve starších verzích aplikace Word, klikněte na položku Word 2003.
 3. Chcete-li nastavit danou sadu stylů jako výchozí sadu stylů v aplikaci Word 2007, ve skupině Styly klikněte na položku Změnit styly a pak klikněte na položku Nastavit jako výchozí.


Byly potíže vyřešeny?

Zkontrolujte mezery mezi řádky a odstavci a zjistěte, zda byly potíže vyřešeny. Pokud byly potíže s mezerami vyřešeny, v tomto článku již pro vás nejsou žádné potřebné informace. Pokud potíže přetrvávají, můžete kontaktovat podporu.

Další informace

Následující tabulka uvádí výchozí mezery mezi řádky a výchozí mezery mezi odstavci v aplikaci Word 2007 a v předchozích verzích aplikace Word.

Poznámka: Některé jazykové verze aplikace Word 2007 mohou mít stejné výchozí mezery mezi řádky a odstavci jako starší verze aplikace Word.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Možnost odsazení a mezerWord 2007Word 2003 a dřívější verze aplikace Word
Za14 px0 b.
ŘádkováníNásobkyJednoduché
Výška1,15prázdné
Poznámka: Chcete-li zobrazit možnosti odsazení a mezer mezi řádky a odstavci, klikněte pravým tlačítkem myši na odstavec a potom klikněte na příkaz Odstavec.

Další informace o tom, jak upravit mezery mezi řádky v aplikaci Word 2007, naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://office.microsoft.com/cs-cz/word/HP100165231029.aspx

Vlastnosti

ID článku: 921174 - Poslední aktualizace: 18. září 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Word 2007 na těchto platformách
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Windows Vista Home Basic
  • Windows Vista Home Premium
  • Windows Vista Ultimate
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Ultimate
  • Windows 7 Professional
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Standard
Klíčová slova: 
kbsurveynew kbmsifixme kbfixme kbformat kbtshoot kbexpertisebeginner kbprb KB921174

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com