Webové vysílání podpory: Úvod k ochraně síťového přístupu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 921070 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky
Souhrn relace

Toto webové vysílání podpory shrnuje obsah v dokumentu white paper "Úvod k Network Access Protection", které lze stáhnout na http://www.microsoft.com/technet/network/nap/napoverview.mspx. Webové vysílání poskytuje přehled Network Access Protection platformy Microsoft Windows Server 2008, systému Microsoft Windows Vista a Windows XP s aktualizací Service Pack 3, součástí Network Access Protection a princip Network Access Protection pro různé metody vynucení.

Toto je Level 200 relaci, která byla zaznamenána sept 12, 2008 a předložené Joseph Davies. Joseph je vedoucí program Správce ve skupině Network Access Protection společnosti Microsoft. Společnost Microsoft se mu byla instruktora TCP/IP a sítě témata technologie a technické Zapisovatel a nedávno publikována název http://www.microsoft.com/MSPress/books/11160.aspx architektury NAP (Network Access Protection) a Windows Server 2008 Networking pro Microsoft Press.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Offline
Offline viewing download-Pokud chcete stáhnout kopii tohoto vysílání do místního pevného disku pro prohlížení v režimu offline, poskytneme to jako samostatný soubor (ZIP), které lze stáhnout).

Podcasting/mobilní zdroje

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Audio-Only - WMA
Audio-Only Stream (.WMA format)-Klepněte na tento odkaz chcete-li poslouchat pouze zvuk verze aplikace tohoto vysílání v WMA (WMA) datový proud formátu.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Audio-Only - MP3
Audio-Only Stream (.MP3 format)-Pokud chcete poslouchat pouze zvuk verze aplikace tohoto vysílání v na tento odkaz MP3 (MPEG Audio) formátu.

Další zdroje

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
PPT
Download the presentation-Jedná se o soubor aplikace PowerPoint (PPT).
Pokud nemáte aplikaci PowerPoint a chcete kopii snímky, použijte PowerPoint Viewer (1,911 KB).

Support WebCasts Home

Vlastnosti

ID článku: 921070 - Poslední aktualizace: 27. října 2008 - Revize: 4.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Vista Business
  • Windows Vista Enterprise
  • Windows Vista Home Basic
  • Windows Vista Home Premium
  • Windows Vista Starter
  • Windows Vista Ultimate
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Standard
  • Microsoft Windows XP Service Pack 3
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto KB921070 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:921070

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com