Zobrazí dny v nesprávné pozic v popisku dne v turecké verzi Microsoft Dynamics CRM 3.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 920758 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář v turecké verzi Microsoft Dynamics CRM 3.0. Vyberte den v Den Start seznamu v dialogovém okně Nastavení systému. Například pondělí vyberte v seznamu Start den. Potom zobrazit ovládací prvek Výběr data kalendáře. V tomto scénáři se dny v nesprávné pozici na štítku den. Úterý se například zobrazí v první pozici, ačkoli pondělí vybrali jako počáteční den.

Poznámka: V ovládací prvek Výběr data jsou kalendářní data ve správné pozici. Proto data neodpovídají dnů na štítku den. Například březen 27 by měl být pondělí. Proto 27 se zobrazí v prvním sloupci ovládací prvek Výběr data. Na štítku den první den je však Úterý. V této situaci Březen 27 zobrazí jako Úterý v ovládací prvek Výběr data kalendáře.

Řešení

Tento problém je vyřešen v kumulativní aktualizaci 1 Microsoft Dynamics CRM 3.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
922815Kumulativní aktualizace 1 je k dispozici pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0

Další informace

Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 920758 - Poslední aktualizace: 15. ledna 2015 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft CRM 3.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB920758 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:920758

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com