Interní databáze systému Windows není uvedena v nástroji Přidat nebo odebrat programy a neodebere z počítače odeberete službu Windows SharePoint Services 3.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 920277 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář. Nasazení konfiguraci jednoho serveru služby Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 pomocí Základní možnost instalace. Po úspěšné instalaci služby Windows SharePoint Services 3.0 v počítači otevřete nástroj Přidat nebo odebrat programy. Zjistíte, že interní databáze systému Windows společnosti Microsoft se nenachází v seznamu aktuálně nainstalovaných programů i přesto, že je nainstalován v počítači.

Později odebrat službu Windows SharePoint Services 3.0 z počítače. Však Interní databáze systému Windows stále nainstalovány v počítači. Interní databáze systému Windows odebrat z počítače, protože se nezobrazí v seznamu aktuálně nainstalovaných programů nelze použít nástroj Přidat nebo odebrat programy.

Poznámka: Interní databáze systému Windows také uváděný jako Embedded Edition (Windows).

Příčina

Při nasazení služby Windows SharePoint Services 3.0 v konfiguraci s jedním serverem pomocí Základní možnost instalace, instalační program se automaticky instaluje a konfiguruje interní databáze systému Windows. Položka pro interní databáze systému Windows však není vytvořena v nástroji Přidat nebo odebrat programy. Pokud odstraníte službu Windows SharePoint Services 3.0, instalační program neodstraní automaticky interní databáze systému Windows z počítače. Je nutné použít msiexec.exe příkaz pro odebrání interní databáze systému Windows z počítače.

Řešení

Použít msiexec.exe příkaz pro odebrání interní databáze systému Windows z počítače. Provedete to tak, použijte jeden z následujících postupů podle vaší situace:
  • Pokud používáte verzi x 86 systému Microsoft Windows Server 2003, interní databáze systému Windows z počítače odebrat pomocí příkazového řádku následující příkaz:
    msiexec /x {CEB5780F-1A70-44A9-850F-DE6C4F6AA8FB} CALLERID=ocsetup.exe
  • Pokud používáte verzi x 64 systému Windows Server 2003, interní databáze systému Windows z počítače odebrat pomocí příkazového řádku následující příkaz:
    msiexec /x {BDD79957-5801-4A2D-B09E-852E7FA64D01} CALLERID=ocsetup.exe

Další informace

Při použití Základní možnost instalace nasadit konfiguraci jednoho serveru služby Windows SharePoint Services 3.0, interní databáze systému Windows se používá k vytvoření konfigurační databáze a databáze obsahu.

Vlastnosti

ID článku: 920277 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
Klíčová slova: 
kbprb kbsetup kbtshoot kbexpertiseinter kbmt KB920277 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:920277

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com