Oprava: Blikání může dojít po hledajícími při přehrávání obsahu prokládané až video směšovače vykreslování 9 (VMR9) s funkce DXVA v systému Windows XP povoleno

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 919071 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při přehrávání obsahu prokládané až video směšovače vykreslování 9 (VMR9) funkce s DirectX Video Acceleration (DXVA) povolena, blikání může dojít po hledání.

Příčina

K tomuto problému obvykle dochází při vydávání příkaz hledání při přehrávání obsahu zpět. V některých případech tento příkaz způsobit časová razítka ukázky být nesprávná před odesláním ukázkové de-interlacer. Toto chování způsobí sudé a liché pole se stanou stornována.

Řešení

Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the WindowsXP-KB919071-x86-ENU.exe package now.

Další informace o stažení souborů podpory společnosti Microsoft v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Quartz.dll6.5.2600.29051,287,68010 Květen 200612: 51X86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 919071 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt atdownload kbqfe kbfix KB919071 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:919071

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com