Oprava: Aplikace Internet Explorer 6 může neočekávaně ukončit při zobrazení webové stránky, které nastaví posuvník atribut stylu pro prvek

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 918967 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. Vytvořit stránky HTML. Stránka HTML nastaví jeden nebo více následujících atributů panel stylu posuvníku prvek:
  • posuvník 3dlight barvu
  • posuvník šipku barvu
  • posuvník základní barvy
  • posuvník darkshadow barvu
  • posuvník obličej barvu
  • barvu zvýraznění posuvník
  • barvu stínu posuvník
  • posuvník stopu barvu
V tomto scénáři při zobrazení stránky HTML Microsoft Internet Explorer 6 může neočekávaně ukončit (selhání). Dále se může zobrazit chybová zpráva podobná následující:
V aplikaci Internet Explorer došlo k potížím a je třeba ji ukončit.
Poznámka: K tomuto problému dochází pouze v systému Windows XP Service Pack 2 (SP2)-systémem.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Musíte mít nainstalován tuto opravu hotfix Windows XP Service Pack 2 (SP2).

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix bude třeba restartovat počítač.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Mshtml.dll6.0.2900.29103,055,10417. května 200610: 51X86

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, odeberte atributy stylu posuvníku panel ze stránky HTML.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Odkazy

Další informace o posuvník atributy stylu v aplikaci Internet Explorer, navštivte následující Microsoft Developer Network (MSDN) webu:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms533055.aspx

Vlastnosti

ID článku: 918967 - Poslední aktualizace: 11. května 2007 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbwebbrowser kbhotfixserver kbfix kbbug kbqfe kbpubtypekc KB918967 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:918967

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com