Oprava: Aplikace Internet Explorer 6 může ukončit s narušení přístupu při spustí kolekcí nesmyslné JavaScript a z tabulky v systému Windows XP jste dynamicky odebrali značku TBODY, THEAD nebo TFOOT HTML

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 918961 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. V systému Windows XP spustí kolekcí JavaScript uvolnění paměti v aplikaci Microsoft Internet Explorer 6. Jste dynamicky odebrali značku TBODY, THEAD nebo TFOOT HTML z tabulky. V tomto scénáři může nakonec ukončit aplikaci Internet Explorer 6 s narušení přístupu.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože kolekcí garbager vyčistí interní odkazy na prvky TBODY, THEAD a TFOOT při spuštění kolekcí uvolnění paměti. Tímto způsobem kolekcí nesmyslné odstraní interní objekty, přestože stále existují jiné odkazy na tyto objekty. Pokud tyto objekty jsou používány později, určitých operací může přepsat paměti. Toto chování může způsobit selhání Internet Explorer.

Řešení

Informace o aktualizaci zabezpečení

Tento problém lze vyřešit instalací nejnovější kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer. Chcete-li nainstalovat nejnovější aktualizace, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://windowsupdate.microsoft.com
Další technické informace o nejnovější kumulativní aktualizaci zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/current.aspx
Poznámka:Tato oprava byla poprvé zahrnuta v aktualizaci zabezpečení 939653 (MS07-057). Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
939653MS07-057: Kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer

Informace o opravě hotfix

Požadavky

Windows XP Service Pack 2 (SP2) je třeba použít před instalací této opravy hotfix.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix bude třeba restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Mshtml.dll6.0.2900.2910 3,055,10417. května 2006 11: 27

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 918961 - Poslední aktualizace: 10. října 2007 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 na těchto platformách
    • Microsoft Windows XP Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbmt atdownload kbwinxppresp3fix kbbug kbfix kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB918961 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:918961

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com