Funkce SetFocus pracují podle očekávání v aplikaci Microsoft CRM nezobrazí.

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 918477 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití funkce SetFocus v události Při změně vyhledávací pole v aplikaci Microsoft Dynamics CRM, nezobrazí se funkce pracují podle očekávání.

K tomuto problému může dojít například při přidání události Při změně pole Nadřazený obchodní vztah ve formuláři Klient následující kód:
crmForm.all.websiteurl.SetFocus();
tento kód by měl vynutit fokus na webu pole ve formuláři při změně hodnoty pole Nadřazený obchodní vztah. Nicméně při spuštění kód je fokus zůstává na pole Nadřazený obchodní vztah.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože aplikace Microsoft CRM přepíše funkce SetFocus.

Řešení

Tento problém je vyřešen v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 kumulativní aktualizaci 1. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
922815Kumulativní aktualizace Update Rollup 1 je k dispozici pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0
Tento problém je vyřešen v souhrnné aktualizaci 1 pro verzi aplikace Microsoft Dynamics 3.0 pro zjednodušenou čínštinu a japonské verze aplikace Microsoft Dynamics CRM 3.0. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
935730Kumulativní aktualizace Update Rollup 1 pro verzi aplikace Microsoft Dynamics CRM 3.0 pro zjednodušenou čínštinu a japonské verze aplikace Microsoft Dynamics CRM 3.0 je k dispozici

Další informace

Další informace o terminologii používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft získáte v následujících článcích v databázi Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Aplikace Microsoft Business Solutions CRM software oprav hotfix a aktualizací balíček pojmenování normy

Vlastnosti

ID článku: 918477 - Poslední aktualizace: 8. srpna 2007 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft CRM 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbfix kbbug kbmbscustomization kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB918477 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:918477

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com