Oprava: Chybová událost je protokolována v systémovém protokolu nastavíte součást COM spustit v počítači se systémem Windows XP jako uživatel NT AUTHORITY\SYSTEM

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 917608 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V počítači se systémem Windows XP nastavit součást Component Object Model (COM) spustit jako uživatel NT AUTHORITY\SYSTEM. Když toto provedete, je v systémovém protokolu zaznamenána událost typu Chyba podobná následující:

DCOM obdržel chyba "selhání přihlášení: Neznámé uživatelské jméno nebo chybné heslo." a nemohl NT AUTHORITY\SYSTEM přihlášení k serveru spustit: GUID

Příčina

K tomuto problému dochází, protože nepodporuje BEZE registrace tříd od procesů, které mají RunAs pojmenovanou hodnotu nastavit uživatele NT AUTHORITY\SYSTEM.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, získejte Windows XP COM + Hotfix Rollup Package 14. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
922668Dostupnost Windows XP COM + Hotfix Rollup Package 14

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 917608 - Poslední aktualizace: 5. prosince 2007 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft COM+ 1.5
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbwinxppresp3fix kbbug kbfix kbqfe kbprb KB917608 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:917608

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com