Selle probleemi ilmnemisel kuvatakse üks järgmistest tõrketeadetest.

Täielikult tõrketeate kuvamiseks laiendage seda
Ahenda see piltLaienda see pilt
Selle programmi spikker loodi Windowsi spikri vormingus, mida kasutati varasemates versioonides Windows ja see ei toeta Windows Vista.
Selle programmi spikker loodi Windowsi spikri vormingus, mis sõltub selle Windowsi versiooni mittekaasatud funktsioonist. Aga alla laadida programmi, mis võimaldab teil Windowsi spikri vormingus loodud spikreid vaadata.
Selle programmi spikker loodi Windowsi spikri vormingus, mis sõltub selle Windowsi versiooni mittekaasatud funktsioonist. Lisateabe saamiseks minge Microsofti Help ja toe veebisaidil.

Ahenda see piltLaienda see pilt
Probleemi lahendamiseks laadige alla ja installige Windows Help programm (WinHlp32.exe) teie Windowsi versiooni jaoks.
 • Ahenda see piltLaienda see pilt
  Lae
  WinHlp32.exe Windows 8.1
 • Ahenda see piltLaienda see pilt
  Lae
  WinHlp32.exe Windows 8
 • Ahenda see piltLaienda see pilt
  Lae
  WinHlp32.exe Windows 7
 • Ahenda see piltLaienda see pilt
  Lae
  WinHlp32.exe Windows Server 2008
 • Ahenda see piltLaienda see pilt
  Lae
  WinHlp32.exe Windows Server 2008 R2
 • Ahenda see piltLaienda see pilt
  Lae
  WinHlp32.exe Windows Vista
Olulised märkused selle programmi allalaadimiseks
 • Avage linke Internet Exploreri abil.
 • Kui näete "Kinnitamine nõutav" sõnumi allalaadimise lehele avamisel, klõpsake nuppu Jätkaja järgige selle ekraanil kuvatavaid juhiseid.
 • Kui teil palutakse faili alla laadida, valige faili nimi, mis sisaldab "x 64" Windowsi 64-bitise versiooni või "x 86" Windowsi 32-bitist versiooni. Kasutage valiku tegemiseks automaattuvastus järgmine teave.
  Ahenda see piltLaienda see pilt

  Kasutate praegu 32-bitine operatsioonisüsteem.
  Ahenda see piltLaienda see pilt

  Ahenda see piltLaienda see pilt

  Teie kasutatava rakenduse 64-bitine operatsioonisüsteem.
  Ahenda see piltLaienda see pilt
 • Windowsi spikriprogrammi ei toeta Windows Server 2012 või uuemate versioonidega Windows Server.
Kui ilmneb probleeme programmi WinHlp32.exe Julgelt installida või kasutamisel abi, minge jaotisse "Lisateave".

Lisateave

See probleem ilmneb siis, kui Windowsi spikri kasutab programm Windows Help (WinHlp32.exe) varasema versiooni sisu kuvamiseks.

WinHlp32.exe installimisel ilmneda võivad teadaolevad probleemid

Windowsi värskenduste tõrge 80070422

Automaatselt probleemi lahendamiseks klõpsake nuppu Paranda või link. Seejärel klõpsake dialoogiboksis Faili allalaadiminekestab ja järgige viisardis seda parandada .
Ahenda see piltLaienda see pilt
Probleemi lahendamiseks
Microsoft Fix it 50776
Ahenda see piltLaienda see pilt


Märkmed
 • See viisard võib olla üksnes ingliskeelne. Siiski toimib automaatne lahendus ka Windowsi versioone.
 • Kui teil ei ole arvutis, kus probleem esineb, salvestage see lahendus mäluseadmele või CD-le ja seejärel käivitage see probleemses arvutis, kus probleem.

Seejärel jätkake nende "Kas see lahendas probleemi?"jagu.


Käsitsi probleemi lahendamiseks
Ahenda see piltLaienda see pilt
Kui WinHlp32.exe värskenduse allalaadimiseks kuvatakse Windows Update'i tõrge 80070422, peate muutma Windows Update'i teenuse sätteid ja seejärel taaskäivitage teenuse. Selle tegemiseks järgige neid samme:
 1. Klõpsake nuppu Startja liik TeenusedKäivita otsing või Otsingu programmid ja failid väljale.
 2. Topeltklõpsake programmide loendis teenused . Kui teilt küsitakse administraatori parooli või kinnitust, tippige parool või andke kinnitus.
 3. Paremklõpsake selle Windows Update<b00> </b00> teenus ja seejärel klõpsake Atribuudid.
 4. Vahekaardil Üldine veenduge, et kõrval käivituse tüüpon valitud Automaatne .
 5. Teenuse olekkõrval kontrollige, kas teenus on käivitatud. Kui see ei käivitu, klõpsake käsku Käivita. Kui teilt küsitakse administraatori parooli või kinnitust, tippige parool või andke kinnitus.
 6. Klõpsake nuppu OK.

Kas see lahendas probleemi?
 • Kontrollige, kas probleem on lahenenud. Kui probleem ei lahenenud, olete selle jaotisega lõpetanud. Kui probleem ei ole lahenenud, võite pöörduge Microsoft Support.
 • Hindame teie tagasisidet. Anda tagasisidet või teatada mõnest probleemist selle lahendusega, jätke palun kommentaar selle "Lahendage minu eest"blogi või saatke meile oma e-posti sõnum.

Teadaolevad probleemid, mis võivad ilmneda pärast WinHlp32.exe

Järgmises loendis kuvatakse tuntud funktsionaalsus regressioon WinHlp32.exe varasemate versioonidega. Järgmised teadaolevad probleemid kehtivad ainult selles artiklis kirjeldatud WinHlp32.exe versioon.
 • Makrod keelatakse

  Vaikimisi keelatud järgmised makrod Windowsi spikris:
  • ExecFile
  • RegisterRoutine
  • ShellExecute
  • Otsetee
  • Loo
  • Test
  • ExecProgram
  Aga kõik muud HLP-failide makrod toimida nagu juhtus varasemate versioonidega. Seetõttu sõltub nende makrode HLP faili avamisel pärast installimist Windows spikker Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008 või Windows Server 2008 R2, mõned funktsioonid faili ei pruugi õigesti töötada. Sellisel juhul võidakse kuvada järgmine tõrketeade:
  Seal oli probleem töötab makro. (1037)
  Kui teil on neid makrosid kasutada, saate lülitada neid, kasutades rühmapoliitika vastukaalu või registri muutmiseks, mis on kirjeldatud jaotises "registrikirjed ja rühmapoliitikad Võrguadministraatorite jaoks".
 • Ei pääse HLP-failid sisevõrgu saidid

  Vaikimisi ei saa kasutada WinHlp32.exe juurdepääs HLP-failidele, mida säilitatakse sisevõrgu saitidele. Kui proovite avada mõne kaugfaili, kuvatakse järgmine tõrketeade:
  Käesolev spikrifail ei saa kuvada. Proovige avada Abiinfo fail uuesti ja kui saate jätkuvalt veateate, kopeerida spikrifaili muud draivi ja proovige uuesti.
  Kui teil on juurdepääs HLP-failid sisevõrgu saitidele, saate neil blokeeringu funktsiooni rühmapoliitika vastukaalu või registri järgides jaotises "registrikirjed ja rühmapoliitikad Võrguadministraatorite jaoks".
 • Mitteinteraktiivsete kasutajate juurdepääs on blokeeritud

  Mitteinteraktiivsete kasutajate süsteemi protsessid on blokeerinud HLP-failidele juurdepääsu. Kasutajale kuvatakse tõrketeade selle tõrke ilmnemisel.
 • Drag-and-drop omadusele on keelatud

  Toetab drag and drop omadusele rakendus on keelatud. Kasutajale kuvatakse tõrketeade selle tõrke ilmnemisel.
 • "How to Use Help" failide sõltuvused

  On pealkirjaga "How to Use Help" spikrifailid kõrvaldati Windows Vista ja Windows Server 2008. Eemaldati järgmised failid:
  • Windows.HLP
  • WinHlp32.HLP
  • WinHlp32.CNT
  • WinHelp.CNT
  • Nocntnt.CNT
  Märkmed
  • Need failid ei sisalda Windows 7 või Windows Server 2008 R2.
  • Sõltuvad need failid asuvad HLP-failid võib tagastada tõrge, kui proovite avada.

Kuidas lahendada ühilduvusprobleeme, mis on seotud WinHlp32.exe

WinHlp32.exe abil saate vaadata 32-bitiseid spikrifaile. See redaktsioon näeb rühmapoliitika sätted ja registri alamvõtmete abil saate rakenduste ühilduvusega probleemide lahendamiseks. Näiteks rühmapoliitika sätted ja registri alamvõtmete abil saab lahendada küsimusi, mis on seotud makrod HLP-failides ja juurdepääs HLP-failid sisevõrgu saitidele. Siiski, kui kasutajad vaadata tundmatust allikast pärinevaid spikrifaile, arvuti pannakse rohkem ohus kui nende poliitikate või sätete lubamine. Seetõttu peaks olge ettevaatlik, kui sa otsustada, kas rakendada käesolevas jaotises kirjeldatud rakenduste ühilduvusega ümbersõite.

Järgmised küsimused abil saate määratleda, kas installida WinHlp32.exe, ja poliitilised muutused ja registri muudatused teha.
  Kas teil on rakendusi ja funktsioone, mida mõjutavad WinHlp32.ex eemaldamine?
  • Kui paljud neist rakendustest vajavad WinHlp32.exe? Kui paljusid rakendusi mõjutab funktsioonide muutused? Kui olulised on need rakendused?
  • Kui tõsised on muudatustest põhjustatud tõrked?

  Millised on teie turbenõuded ja turbevõimalused?
  • Mis on tähtsam: et saate WinHlp32.exe funktsioonid või jälgida, et teie Julgeolek on nii tugev?
  • Kas välised turvameetmed nt kohalik või ettevõtte tulemüür teile piisavalt usaldust WinHlp32.exe installima ning teha muudatusi poliitikas või registri muudatused, mida on kirjeldatud selles artiklis?

  Kui olete organisatsioon, ei oma organisatsiooni oma sisu HLP-vormingus?
  • Saate te muuta programmi või sisu nii, et nad ei saa kasutada WinHlp32.exe funktsioonid? Näiteks teil on praegu HLP-vormingus mõnda teise failivormingusse nt .chm, .html või .xml spikrisisu teisendada?
  • Kas teie asutus talletab HLP-faile sisevõrgus kohapeal? Kas olete installinud need failid lokaalselt asemel?

Kuidas makrode ühe arvuti pärast installimist WinHlp32.exe

Selles artiklis käsitletava WinHelp32.exe programmi installimist teatud makrod keelatakse. Selle probleemi kohta lisateabe saamiseks vt jaotises "Teadaolevad probleemid".

See jaotis sisaldab samme uuesti lubada selliste makrode registrivõtme muutmise teel. Kui teie arvuti on hallatavas keskkonnas, ei järgi ilma eelnevalt konsulteerinud oma IT-osakonna järgmiselt. Otsustada IT osakondade üksikkasutajad makrod uuesti või nad võivad otsustada uuesti võimaldada neil rühmapoliitikate abil. IT-osakonna tuleks lugeda see artikkel tervikuna enne jätkamist.

Hoiatus Käesolevas artiklis kirjeldatakse Windowsi spikri selles redaktsioonis tehtud muudatustest põhjustatud probleemide lahendamiseks. Kuid teeb Microsoft ei saa konkreetselt soovitada millised registrivõtmed ja millised väärtused on õigus oma unikaalne keskkond. Kui olete hallatavas keskkonnas, IT-osakond kõige paremini kaaluda nende siintoodud seotud riske oskavad eeliseid. Kõige ohutum on registri muutmisest üldse kasutada.

Märkus Samme teha selleks peab olema logisite arvutisse administraatorikonto abil. Administraatori konto abil saate teha muudatusi arvutisse, mida ei saa teha muu kontoga, näiteks tavalist kontot.

Logige sisse administraatori kontot, peate teadma arvuti administraatorikonto parooli. Kui te järgite neid samme arvuti, tõenäoliselt juba sisse loginud administraatori kontot. Kui on soovi neid toiminguid arvutis tööl, on küsida abi süsteemi administraator.

Ühes arvutis makrod automaatselt lubada linki probleemi lahendamiseks klõpsake dialoogiboksi Faili allalaadiminekestab ja järgige selle viisardi.
Ahenda see piltLaienda see pilt
Probleemi lahendamiseks
Microsoft Fix it 50105
Ahenda see piltLaienda see pilt


Märkus See parandus on Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008 ja Windows Server 2008 R2 ainult. Kui kasutate Windows 8 või Windows 8.1 või te eelistate käsitsi, vt ka Käsitsi makrode ühes arvutis jagu.

Märkus See viisard võib olla üksnes ingliskeelne. Siiski toimib automaatne lahendus ka Windowsi versioone.

Märkus Kui teil ei ole arvutis, kus probleem, saate salvestada automaatne lahendus mäluseadmele või CD-le ja seejärel käivitage see probleemses arvutis, kus probleem.

Nüüd minge selle "Kas see lahendas probleemi?" jagu.

Käsitsi makrode ühes arvutis

Oluline Järgige selles jaotises toodud juhised hoolikalt. Kui registri vale muutmine võib põhjustada tõsiseid probleeme. Enne seda muuta, registri taastamine juhul, kui probleemid tekivad.

Luba makrod ühes arvutis WinHelp32.exe installimist, toimige järgmiselt.
 1. Logige sisse administraatori kontoga.
 2. Vajutage selle Windowsi logo klahv + R, tüüp regedit, ja seejärel klõpsake nuppu OK.
  Ahenda see piltLaienda see pilt
  Kasutajakontode haldusõigus
  Kui küsitakse mõne administratorpassword või kinnitust, tippige parool või klõpsake nuppu Jätka.
 3. Windowsi 32-bitised väljaanded Leidke ja valige järgmine registri alamvõti:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft

  Windowsi 64-bitised väljaanded Leidke ja valige järgmine registri alamvõti:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft
 4. Menüü Redigeeri käsk Uusja seejärel käsku Key.
 5. Tüüp WinHelp, ja seejärel vajutage Enter.
 6. Klõpsake WinHelp võti.
 7. Menüü Redigeeri käsku Uusja seejärel klõpsake DWORD (32-bit) väärtus.
 8. Tüüp AllowProgrammaticMacros, ja seejärel vajutage Enter.
 9. Menüüs Redigeeri klõpsake käsku Muuda.
 10. Tippige väljale Value data1, klõpsake kuueteistkümnendsüsteemisbaasi ala ja seejärel nuppu OK.
 11. Sulgege registriredaktor.
Nüüd minge selle "Kas see lahendas probleemi?" jagu.

Kas see lahendas probleemi?

 • Kontrollige, kas probleem on lahenenud. Kui on kindel olete selle jaotisega lõpetanud. Kui see ei ole lahenenud, võite võtke ühendust toega.
 • Hindame teie tagasisidet. Anda tagasisidet või teatada mõnest probleemist selle lahendusega, jätke palun kommentaar on Ajaveebi "Lahenda minu eest", või saatke meile oma e-post sõnum.

Kuidas blokeeringu asuvad HLP-failid on salvestatud ühe arvuti sisevõrgus WinHlp32.exe installimist

Selles artiklis käsitletava WinHelp32.exe faili installimist blokeeritakse HLP-failid sisevõrgu saitidele. Selle probleemi kohta lisateabe saamiseks vt jaotises "Teadaolevad probleemid".

See artikkel sisaldab juhiseid nende HLP-failide blokeeringu registrivõtme muutmise teel. Kui teie arvuti on hallatavas keskkonnas, ei järgi ilma eelnevalt konsulteerinud oma IT-osakonna järgmiselt. Otsustada IT osakondade üksikkasutajad makrod uuesti või nad võivad otsustada uuesti võimaldada neil rühmapoliitikate abil.

Oluline See artikkel sisaldab teavet, mis näitab teile, kuidas turvalisuse sätteid vähendada või kuidas turvaelementide arvuti välja lülitada. Tehke need muutused konkreetse probleemi. Enne nende muudatuste soovitame hinnata selle abinõu teie teatud keskkonnas kasutamisega seotud riske. Kui otsustate selle siiski rakendada võtma kõik vajalikud meetmed arvuti kaitsmiseks.

Hoiatus Käesolevas artiklis kirjeldatakse Windowsi spikri selles redaktsioonis tehtud muudatustest põhjustatud probleemide lahendamiseks. Kuid teeb Microsoft ei saa konkreetselt soovitada millised registrivõtmed ja millised väärtused on õigus oma unikaalne keskkond. Kui olete hallatavas keskkonnas, IT-osakond kõige paremini kaaluda nende siintoodud seotud riske oskavad eeliseid. Kõige ohutum on registri muutmisest üldse kasutada.

Märkus Samme teha selleks peab olema logisite arvutisse administraatorikonto abil. Administraatori konto abil saate teha muudatusi arvutisse, mida ei saa teha muu kontoga, näiteks tavalist kontot.

Logige sisse kasutades administraatorikontot, peate teadma oma arvuti administraatorikonto parooli. Kui te järgite neid samme arvuti, tõenäoliselt juba sisse loginud administraatorikontoga. Kui on soovi neid toiminguid arvutis tööl, on küsida abi süsteemi administraator.

Automaatselt Aktiveeri asuvad HLP-failid on salvestatud ühe arvuti sisevõrgus, probleemi lahendada link nuppu Käivita dialoogiboksi Faili allalaadimine ja järgige selle viisardi.
Ahenda see piltLaienda see pilt
Probleemi lahendamiseks
Microsoft Fix it 50237
Ahenda see piltLaienda see pilt

Märkmed
 • See parandus on Windows Vista, Windows 7 ja Windows Server 2008 ja Windows Server 2008 R2 ainult. Kui kasutate Windows 8 või Windows 8.1 või te eelistate käsitsi, vt ka Käsitsi blokeeringu asuvad HLP-failid on salvestatud ühe arvuti sisevõrgus jagu.
 • See viisard võib olla üksnes ingliskeelne. Siiski toimib automaatne lahendus ka Windowsi versioone.
 • Kui teil ei ole arvutis, kus probleem, saate salvestada automaatne lahendus mäluseadmele või CD-le ja seejärel käivitage see probleemses arvutis, kus probleem.

Nüüd minge selle "Kas see lahendas probleemi?" jagu.

Käsitsi blokeeringu asuvad HLP-failid on salvestatud ühe arvuti sisevõrgus

Oluline Järgige selles jaotises toodud juhised hoolikalt. Kui registri vale muutmine võib põhjustada tõsiseid probleeme. Enne seda muuta, registri taastamine juhul, kui probleemid tekivad.

HLP-failide blokeeringu WinHelp32.exe installimist, toimige järgmiselt.
 1. Logige sisse administraatori kontoga.
 2. Vajutage Windowsi logo klahv + R, tippige käsk regeditja klõpsake OK.
  Ahenda see piltLaienda see pilt
  Kasutajakontode haldusõigus
  Kui küsitakse mõne administratorpassword või kinnitust, tippige parool või klõpsake nuppu Jätka.
 3. Windowsi 32-bitised väljaanded Leidke ja valige järgmine registri alamvõti:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft

  Windowsi 64-bitised väljaanded Leidke ja valige järgmine registri alamvõti:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft
 4. Menüü Redigeeri käsk Uusja seejärel käsku Key.
 5. Tüüp WinHelp, ja seejärel vajutage Enter.
 6. Klõpsake WinHelp võti.
 7. Menüü Redigeeri käsku Uusja seejärel klõpsake DWORD (32-bit) väärtus.
 8. Tüüp AllowIntranetAccess, ja seejärel vajutage Enter.
 9. Menüüs Redigeeri klõpsake käsku Muuda.
 10. Tippige väljale Value data1, klõpsake kuueteistkümnendsüsteemisbaasi ala ja seejärel nuppu OK.
 11. Sulgege registriredaktor.
Nüüd minge selle "Kas see lahendas probleemi?" jagu.

Kas see lahendas probleemi?

Kontrollige, kas probleem on lahenenud. Kui on kindel olete selle jaotisega lõpetanud. Kui see ei ole lahenenud, võite võtke ühendust toega.

Registrikirjed ja rühmapoliitikad Võrguadministraatorite jaoks

Hoiatus See lahendus võib muuta arvuti või võrgu haavatavamaks pahatahtlike rünnakute või pahatahtliku tarkvara, näiteks viiruseid. Me ei soovita seda lahendust, vaid see info, et te saaksite seda lahendust kasutada oma enda äranägemisel. Kasutate seda abinõud omal vastutusel.

Hoiatus Käesolevas artiklis kirjeldatakse Windowsi spikri selles redaktsioonis tehtud muudatustest põhjustatud probleemide lahendamiseks. Kuid teeb Microsoft ei saa konkreetselt soovitada millised registrivõtmed ja millised väärtused on teie asutuse jaoks sobivaimad. IT-osakond kõige paremini kaaluda nende siintoodud seotud riske oskavad eeliseid. Kõige ohutum on registri muutmisest üldse kasutada.

WinHlp32.exe allalaadimiseks pakutakse rühmapoliitika sätted ja registrikannete tööd umbes kaks tuntud probleemid Windowsi spikri selles redaktsioonis. Järgmised rühmapoliitika sätted või registrikirjete abil saate võrguadministraatorid ja üksikkasutajatele üksikkasutajad makrod uuesti ja blokeeringu HLP-failid sisevõrgu saitidele. Kohaliku arvuti rühmapoliitika säte ning praeguse kasutaja rühmapoliitika säte pakutakse sellele probleemile lahendust iga funktsiooni jaoks. Kasutaja Registrisätte abil saate hallata iga funktsiooni.

Iga funktsiooni jaoks eelistatud järjestus on järgmises järjekorras:
 • Kohaliku arvuti rühmapoliitika
 • Praeguse kasutaja rühmapoliitika
 • Kasutaja registrisäte.
Kui poliitikat ei ole kehtestatud funktsiooni ja funktsiooni kasutajaregistrisätet pole määratud, käituvad funktsioonid jaotises "Teadaolevad probleemid" kirjeldatud.

Oluline See osa, meetod või ülesanne sisaldab toiminguid, mis õpetavad registrit muutma. Registri ekslik muutmine võib samas põhjustada tõsiseid probleeme. Seega veenduge, et te järgite neid samme hoolikalt. Täiendavaks kaitseks varundage register enne selle muutmist. Seejärel saate registri taastamine probleemi ilmnemisel. Varundamine ja taastamine registris kohta lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
322756 Varundamine ja taastamine Windows registry
 • Makrode lubamine

  Võrguadministraatorid kasutavad Luba programmilise makrod WinHlp32.exe rühmapoliitika sätte sisse- või väljalülitamine makrode HLP-failides. Administraatorid saavad rühma poliitika juhtimise halduskonsoolis (GPMC) abil selle rühmapoliitikasätte haldamiseks. Lisateabe saamiseks rühmapoliitika kohta vaadake jaotisest "Viited".

  Kui pole seatud ei kohaliku arvuti rühmapoliitikat ega praeguse kasutaja rühmapoliitikat seda funktsiooni, saate kasutajad muuta selle funktsiooni sisse- või väljalülitamine makrode HLP-failides kasutajaregistrisätet. Selle sätte muutmiseks peavad kasutajad esmalt lisama järgmise uue alamvõtme register:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WinHelp
  Seejärel kasutajad sellele alamvõtmele lisama DWORD-väärtuse nimega AllowProgrammaticMacros sellele alamvõtmele. Kui AllowProgrammaticMacros väärtuseks on seatud 1, on makrod. Kui väärtuseks on seatud 0, on makrod. Kui seda registriväärtust pole, on makrod.
 • Kuidas blokeeringu HLP-faile sisevõrgus salvestatud

  Võrguadministraatorid kasutavad Lubada WinHlp32.exe juurdepääs HLP-failides talletatud sisevõrgusaitide rühmapoliitikasätte blokeeringu HLP-failid intranetis. Administraatorid saavad selle GPMC abil selle rühmapoliitikasätte haldamiseks. Lisateabe saamiseks rühmapoliitika kohta vaadake jaotisest "Viited".

  Kui kumbki rühmapoliitika säte selle funktsiooni määra kasutajad muuta kasutaja Registrisätte funktsiooni blokeerida või blokeeringu HLP-failid sisevõrgu saitidele. Selle sätte muutmiseks peavad kasutajad esmalt lisama järgmise uue alamvõtme register:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WinHelp
  Seejärel kasutajad sellele alamvõtmele lisama DWORD-väärtuse nimega AllowIntranetAccess sellele alamvõtmele. Kui sätte AllowIntranetAccess väärtuseks on seatud 1, on salvestatud sisevõrgu saidid asuvad HLP-failid on saadaval. Kui väärtuseks on seatud 0, on salvestatud sisevõrgusaitide HLP-failid blokeeritud. Kui seda registriväärtust pole, on salvestatud sisevõrgusaitide HLP-failid blokeeritud.

Aidata sisuteenuse pakkujad, kes vabasta asuvad HLP-failid

Algab vanemate abi komponent Windows Vistaga (WinHlp32.exe) asendatakse uue abi komponent, mis lisab rohkem funktsioone Windowsi uuemad versioonid.

WinHlp32.exe tehnoloogiat ei toetata selle praegusel kujul üheski tulevases Windowsi väljalaskes. Seetõttu soovitame tarkvara arendajad kasuta enam seda Windowsi spikriprogrammi. Tarkvara-arendajad, kes programmides, mis HLP-faile tarkvaratootjatel on soovitatav võtta oma abi süsteemide alternatiivses Help file vormis, nt .chm, .html või .xml. Ka neil muuta oma kõnede WinHelp API uus sisuallikas. Mitmed kolmanda osapoole tööriistad on saadaval tarkvaraarendajate Spikrifailide teisendamiseks ühest vormingust teise vormingusse.

Märkus Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008 ja Windows Server 2008 R2 sisaldab veel WinHelp.exe 16-bitiste HLP-failide jaoks. Programm WinHelp.exe on Windowsi spikri versioon 16-bitiste HLP-failide jaoks.

Viited

Rühmapoliitikate kogum

Rühmapoliitika objektiredaktori

Tuumik poliitikavahendeid ja seaded

Selle artikli kohta

Artikli ID: 917607
Viimane arvustus: 19. mai 2014
Kehtib järgmise lõigu kohta:: Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Pro, Windows Server 2008 Standard, Windows Server 2008 Datacenter, Windows Server 2008 Enterprise, Windows Server 2008 Enterprise without Hyper-V, Windows Server 2008 Standard without Hyper-V, Windows Server 2008 Datacenter without Hyper-V, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Starter, Windows Vista Business 64-bit edition, Windows Vista Home Premium 64-bit edition, Windows Vista Home Basic 64-bit edition, Windows Vista Ultimate 64-bit edition, Windows Vista Enterprise 64-bit edition, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows Server 2008 R2 Datacenter, Windows Server 2008 R2 Enterprise, Windows Server 2008 R2 Standard, Windows Web Server 2008 R2
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 917607
Kas soovite anda tagasisidet selle artikli kohta?
 
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.