Windows Orijinal Ürün Avantajı (WGA) doğrulama aracı Windows Update Web sitesinden yüklemeye çalıştığınızda hata iletisi: "0x80070005"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 917499 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Windows XP veya Microsoft Windows 2000 Professional doğrulamak için Windows Orijinal Ürün Avantajı (WGA) doğrulama Aracı'nı yüklemeye çalışırken başarıyla doğrulayamıyor. Ayrıca, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
0x80070005

Neden

Uygun izinleri algılanmadı çünkü bu sorun oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için WGA Tanılama Aracı'nı karşıdan yükleyip kurmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=52012
Windows Update'i kullanmaya çalıştığınızda oluşabilecek sorunları izinleri hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
910338 Windows Update Web sitesinden veya Microsoft Update Web sitesini ziyaret ettiğinizde bir hata iletisi: "0x800A0046"

Özellikler

Makale numarası: 917499 - Last Review: 20 Ağustos 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Genuine Advantage
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbtshoot kberrmsg kbprb kbmt KB917499 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 917499

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com