Oprava kompatibility prvkov ActiveX programu Internet Explorer pre Mshtml.dll

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 917425 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Oznámenie

Aktualizácie, ktoré popisuje tento článok bol nahradený novšou aktualizáciou. Ak chcete vyriešiť problém, ktorý tento článok popisuje, nainštalujte najnovšiu kumulatívnu aktualizáciu zabezpečenia pre program Internet Explorer. Ak chcete nainštalovať najnovšiu aktualizáciu, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://Update.Microsoft.com
Podrobnejšie technické informácie o najnovšiu kumulatívnu aktualizáciu zabezpečenia pre program Internet Explorer, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/technet/security/current.aspx
Tento článok je určený pre profesionálov. Domáci používatelia môžu navštíviť nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft nájdete príznaky, ktoré môžu vyskytnúť:
http://www.Microsoft.com/Windows/IE/IE6/using/techinfo/activexupdate.mspx

Úvod

Microsoft je uvoľnenie oprava kompatibility, ktorý vypne správanie ovládacích prvkov ActiveX programu Microsoft Internet Explorer patch, ktorý bol pôvodne vydaný 28. februára 2006. Oprava prvkov ActiveX programu Internet Explorer je tiež zahrnuté do programu Internet Explorer aktualizácii zabezpečenia 912812 (Microsoft Security Bulletin MS06-013). Aktualizácia ovplyvní nasledujúce produkty:
 • Balík Windows XP Service Pack 2 (SP2)
 • Systém Windows XP Professional x 64 Edition
 • Windows Server 2003 Service Pack 1 (SP1)
 • Windows Server 2003 x 64-bitových verziách
 • Windows Server 2003 s balíkom SP1, verzie s procesorom Itanium
Poznámka Aktualizácia sa neuplatňuje na systém Windows Vista.

Táto aktualizácia bola prediskutovaná v Microsoft Security poradný (912945):-bezpečnostné aktualizácie programu Internet Explorer. Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
912945Aktualizácia prvkov ActiveX programu Internet Explorer
Oprava kompatibility zahŕňa nasledujúce aktualizácie:
 • Oprava kompatibility programu Internet Explorer pre systém Windows XP SP2
 • Oprava kompatibility programu Internet Explorer pre systém Windows Server 2003 SP1
 • Oprava kompatibility pre Internet Explorer pre systém Windows Server 2003 SP1, verzie s procesorom Itanium
 • Oprava kompatibility pre Internet Explorer pre systém Windows Server 2003 x 64-bitových verziách
 • Oprava kompatibility programu Internet Explorer pre systém Windows XP Professional x 64 Edition

Re-release informácie

Oprava kompatibility vyšla reedícia 20. apríla 2006. Ak ste už rozmiestnili pôvodná verzia táto oprava kompatibility a nie sú zažíva žiadne problémy, nie je mať Vystreľte guľu znova táto oprava kompatibility.

Táto oprava kompatibility nepustia znovu rieši problém zobrazenia pre ovládacie prvky ActiveX, ktoré boli vytvorené pomocou programu Microsoft Visual Basic. Aktualizácia zabezpečenia 912812 (Microsoft Security Bulletin MS06-013) môže zabrániť skriptu VBScript kontrolu viditeľnosť týchto ovládacích prvkov ActiveX. Napríklad, ak ovládací prvok ActiveX bol pôvodne skryť pomocou viditeľnosť: skryté DHTML prvok atribút a potom neskôr atribút vlastnosť nastavená na viditeľnosť: viditeľné prostredníctvom skriptu, ovládacieho prvku ActiveX nezobrazí.

Problém zobrazenia pre ovládacie prvky ActiveX, ktoré boli vytvorené pomocou programu Microsoft Visual Basic je v súčasnosti predmetom preskúmania a oprava tohto problému by mohli byť zahrnuté v aktualizácii budúcich zabezpečenia pre program Internet Explorer.

DALSIE INFORMACIE

Pri nasadení túto opravu zakáže správanie prvkov ActiveX programu Internet Explorer patch, ktorý sa nachádza v aktualizácii KB912812. Aktualizácie zabezpečenia, ktoré sú obsiahnuté v aktualizácii KB912812 sú stále prítomné a sú stále funkčné. Len prvkov ActiveX programu Internet Explorer náplasť správanie popísaná v aktualizácii KB912945 je vypnutá.Ďalšie informácie o aktualizácii KB912812 po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
912812MS06-013: Kumulatívna aktualizácia zabezpečenia pre program Internet Explorer
Táto oprava kompatibility je možné nainštalovať len v systémoch, ktoré sú spustené Internet Explorer apríl Kumulatívna aktualizácia (KB912812). Ak sa pokúsite nainštalovať túto opravu v systémoch bez aktualizácie 912812, Inštalácia zlyhá.

Dôrazne odporúčame, aby táto oprava kompatibility nasadiť len na systémy, ktoré sú ovplyvnené nové funkcie, ktorá je zavedená aktualizácia prvkov ActiveX programu Internet Explorer. Ovplyvnených systémov sú tie, kde používateľ závisí na webovej stránke alebo na základe žiadosti, ktoré boli ovplyvnené prvkov ActiveX programu Internet Explorer aktualizovať. Ďalšie informácie o ako môžu ovplyvniť webovej stránky alebo aplikácie, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
912945Aktualizácia prvkov ActiveX programu Internet Explorer
Sme podporili našich partnerov, testovať a na redesign postihnutých webových aplikácií. Majitelia aplikácie, ktoré vyžadujú interakciu používateľa s ovládacími prvkami ActiveX môžete použiť technológie vyhnúť sa aktivácia užívateľa. Informácie o týchto technológiách nájdete na nasledovnej webovej lokalite MSDN:
http://msdn.Microsoft.com/en-US/IE/

Testovanie

Pre testovanie je podkľúč databázy registry funkciu kontroly, ktorá sa premení na správanie prvkov ActiveX programu Internet Explorer. Tento podkľúč databázy registry a jej hodnoty sú nasledovné:
HKEY_LOCAL_MACHINE (alebo HKEY_CURRENT_USER) \SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main\FeatureControl\FEATURE_ENABLE_ACTIVEX_INACTIVATE_MODE\<process_name.exe>=(DWORD) 0x00000001</process_name.exe>
<process_name.exe>Musia nahradiť názvom proces, pre ktoré chcete zapnúť aktualizácia ovládacích prvkov ActiveX. Napríklad umožniť aktualizácia ovládacích prvkov ActiveX programu Internet Explorer môžete by nahradiť <process_name.exe>iexplore.exe. </process_name.exe></process_name.exe>

Nasadenie

Dôrazne odporúčame použiť túto opravu iba na počítačoch tam, kde je problém kompatibility medzi existujúcej žiadosti a nové správanie, ktoré je zavedený aktualizácia 912945 a opísaný v článku databázy Microsoft Knowledge Base 912812. Tento oddiel uvádza zoznam niekoľkých, ale nie všetky možnosti nasadenia. Proces nasadenia Štandardná oprava by mali nasledovať pre vaše prostredie vhodnejšie. Tento článok obsahuje niektoré detaily, ktoré sú špecifické pre nasadenie. Avšak, tento článok je určený ako referencia pre niektoré, ale nie všetky možnosti nasadenia.

Proces nasadenia pozostáva z nasledujúcich krokov:
 1. Určiť platné po?íta?e.
 2. Aktualizácia uplatňovať na tie počítače.

Vyžaduje reštart

Inštalácia táto oprava kompatibility môžu vyžadovať reštart, ak súbore Mshtml.dll používa počas inštalácie.

Určenie platných počítače

Článku databázy Microsoft Knowledge Base 917425 (KB917425) môže uplatňovať na počítač, ak správanie prvkov ActiveX programu Internet Explorer má problém s kompatibilitou s podaním žiadosti v počítači. Ak chcete zistiť, či KB917425 vzťahuje k počítaču pomocou programovania, musia mať zaručené metóda stanovenia, či má počítač postihnutých ActiveX softvér. Práca s softvérová aplikácia dodávateľa stanoviť touto metódou. Manuálne určiť, či KB917425 vzťahuje na počítači, použite nasledujúce metódy.
 • Použitie služby Active Directory organizačné jednotky
  Ak prostredí je podporovaný adresárovej služby Active Directory a ak existujúce Active Directory organizačná jednotka obsahuje všetky použiteľné počítače, balík Microsoft Systems Management Server (SMS) softvér Aktualizácia vyrovnať s organizačnou jednotkou.

  Poznámka Objav SMS služby Active Directory musia byť povolené používať túto metódu.
 • Používanie SMS softvér zásob na vytvorenie vlastnej kolekcie
  Pre prostredie, používajúce SMS na nasadenie softvéru na počítače, správca môžete vytvoriť vlastné kolekcie, ktorá je založená na mnohých faktorov. Tieto faktory zahŕňajú dotazu počítačov, ktoré boli postihnuté softvér inštalujúci ďalší softvér. Tento dotaz môže zakladať na výsledky SMS softvér zásob. Informácie o tom, ako vykonávať softvér zásob, ktorý zahŕňa vytváranie vlastné kolekcie, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
  http://Technet.Microsoft.com/en-us/library/cc180952.aspx
 • Vytvoriť vlastné zisťovanie nástroj, ktorý identifikuje uplatniteľné počítače
  Vytvorenie skriptu alebo malé spustiteľný program, ktorý určuje, či má počítač postihnutých softvér inštalujúci ďalší softvér. Tento nástroj môžete spustiť ako súčasť prihlasovací skript môže byť doručený ako SMS softvér inštalujúci ďalší softvér aktualizácia alebo môže byť kladený na interné sieťové zdieľanie, že používatelia majú prístup.

Aktualizáciách uplatniteľné počítače

Ako používať SMS

Ak používate organizačných jednotiek služby Active Directory alebo SMS softvér zásob na identifikáciu počítače aktualizovať 917425 balík sa nezaviedol postihnutých počítačom môžete použiť SMS 2.0 a SMS 2003. Vykonáte to použiť funkciu SMS softvérové distribúcie. Chcete zobraziť vysokej úrovni-through pre proces, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://Technet.Microsoft.com/en-us/library/cc917507.aspx
Ďalšie informácie nájdete v téme Systems Management Server 2003 Operations Guide. Ak chcete zobraziť túto príručku, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://Technet.Microsoft.com/en-us/library/cc182024.aspx

Balík definičný súbor

S cieľom pomôcť zákazníkom používať SMS 917425 balík sa nezaviedol, sme vrátane obsahu vzorky SMS balík definičný súbor (PDF) môžete použiť na vytvorenie software distribúcie balíka a programy v konzole SMS Administrator.

Ak chcete použiť vzorku PDF, nasledujúci text skopírujte do súboru programu Poznámkový blok a potom uložiť súbor ako KB917425.SMS. Skopírujte tento súbor do toho istého adresára, kde bol uložený prevzatej aktualizácie.
[PDF]
Version=2.0

[Package Definition]
Publisher=Microsoft
Name=Compatibility Patch for Internet Explorer (KB917425)
Language=ALL
Programs=WinXPx86,WS03x86,WS03IA64,WinXPWS03x64

[WinXPx86]
Name=(KB917425) Windows XP SP2
CommandLine=WindowsXP-KB917425-x86-ENU.exe /quiet /norestart
UserInputRequired=False
AdminRightsRequired=True
CanRunWhen=AnyUserStatus
SupportedClients=Win NT (I386)
Win NT (I386) MinVersion1=5.10.0000.0
Win NT (I386) MaxVersion1=5.10.9999.9999

[WS03x86]
Name=(KB917425) Windows Server 2003 
CommandLine=WindowsServer2003-KB917425-x86-ENU.exe /quiet /norestart
UserInputRequired=False
AdminRightsRequired=True
CanRunWhen=AnyUserStatus
SupportedClients=Win NT (I386)
Win NT (I386) MinVersion1=5.20.0000.0
Win NT (I386) MaxVersion1=5.20.9999.9999

[WS03IA64]
Name=(KB917425) Windows Server 2003 64-bit Itanium Edition
CommandLine=WindowsServer2003-KB917425-ia64-ENU.exe /quiet /norestart
UserInputRequired=False
AdminRightsRequired=True
CanRunWhen=AnyUserStatus
SupportedClients=Win NT (IA-64)
Win NT (IA-64) MinVersion1=5.20.0000.0
Win NT (IA-64) MaxVersion1=5.20.9999.9999

[WinXPWS03x64]
Name=(KB917425) Windows Server 2003 and Windows XP x64 Edition 
CommandLine=WindowsServer2003.WindowsXP-KB917425-x64-ENU.exe /quiet /norestart
UserInputRequired=False
AdminRightsRequired=True
CanRunWhen=AnyUserStatus
SupportedClients=Win NT (x64)
Win NT (x64) MinVersion1=5.20.0000.0
Win NT (x64) MaxVersion1=5.20.9999.9999
Win NT (x64) MinVersion2=5.20.3790.0
Win NT (x64) MaxVersion2=5.20.9999.9999
Po PDF a Aktualizácia balíkov boli uložené do toho istého adresára, postupujte nasledovne:
 1. Vytvoriť balík plynúť Definition Wizard. To chcete urobiť, kliknite pravým tlačidlom na každý existujúci balík, kliknite na tlačidlo Všetky úlohy, a potom kliknite na tlačidlo Vytvorenie balíka z definície.
 2. Importovať PDF vytvoriť balík a programy, ktoré chcete použiť pre nasadenie.
Poznámky
 • 64-bitový klient nasadenie sú podporované iba programom SMS 2003 SP2 a novších verziách. Ak máte staršie verzie SMS, musíte odstrániť posledné dve sekcie v dokumente PDF (WS03IA64, WinXPWS03x64). Musíte tiež odstrániť WS03IA64 a WinXPWS03x64 z "programy =" riadok v "[balík definícia] =" oddielu.
 • Ak používate SMS na nasadenie niektorý lokalizovaných verziách túto opravu, musíte samostatnú verziu PDF pre každý jazyk. Vytvoriť PDF pre iný jazyk "CommandLine" hodnota vo vzorke PDF nahraďte názvom špecifické skutočné jazykový balík. Napríklad pre nemeckú verziu balíka Windows XP SP2 (x 86), použite nasledovnú hodnotu.
  CommandLine=WindowsXP-KB917425-DEU.exe /quiet /norestart
Podrobné informácie o tom, ako vytvoriť a rozmiestniť balíkov nájdete v Príručka pre Microsoft Systems Management Server 2003 operácie.

Ako použiť vlastné metódy 917425 balík

Prevziať skriptu alebo spustiteľný program, ktorý vyvinul zistiť, či je uplatniteľná 917425 balík zistila dotknutom počítači. V tomto momente skriptu alebo spustiteľný program mohol:
 • Spustiť 917425 balík z internej siete podiel tam, kde ste uložili balíku.
 • Stiahnuť 917425 balík z preberaciu lokalitu spoločnosti Microsoft. V tomto prípade používateľ musí umožniť balík na spustenie.
 • Bod používateľovi to the download location 917425 balík nainštalovať manuálne.

Stiahnite si informácie

Tieto súbory sú k dispozícii na prevzatie od spoločnosti Microsoft Stredisko pre prevzatie softvéru:

Oprava kompatibility programu Internet Explorer pre systém Windows XP Professional s balíkom Service Pack 2 (SP2) a pre systém Windows XP Home Edition s balíkom SP2
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Stiahnuť
Prevziať 917425 balík.
Oprava kompatibility programu Internet Explorer pre systém Windows Server 2003 SP1
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Stiahnuť
Prevziať 917425 balík.
Oprava kompatibility pre Internet Explorer pre systém Windows Server 2003 SP1, verzie s procesorom Itanium
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Stiahnuť
Prevziať 917425 balík.
Oprava kompatibility pre Internet Explorer pre systém Windows Server 2003 x 64-bitových verziách
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Stiahnuť
Prevziať 917425 balík.
Oprava kompatibility programu Internet Explorer pre systém Windows XP Professional x 64 Edition
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Stiahnuť
Prevziať 917425 balík.
Dátum vydania: 11. apríla 2006

Ďalšie informácie o preberaní Microsoft podporných súborov získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
119591 Ako získať Microsoft podporných súborov zo služieb online
Microsoft kontroluje tento súbor na vírusy. Spoločnosť Microsoft použila najaktuálnejší antivírusový softvér, ktorý bol k dispozícii v deň, kedy bol zaslaný súbor. Súbor je uložený na zabezpečených serveroch, ktoré pomáhajú zabrániť neoprávneným zmenám v súbore.

Informácie o súbore

Anglická verzia tejto rýchlej opravy má atribúty súborov (alebo novšie atribúty) uvedené v nasledujúcej tabuľke. Dátumy a časy týchto súborov sú uvedené v koordinovanom svetovom čase (UTC). Keď zobrazíte informácie o súbore, sa skonvertuje na miestny čas. Ak chcete vyhľadať rozdiely medzi časom UTC a miestnym časom, použite Časové pásmo Záložka v položke dátum a čas v ovládacom paneli.
Internet Explorer pre systém Windows Server 2003 SP1, verzie s procesorom Itanium
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČasPlatformaPožiadavka VKSlužba pobočky
Mshtml.dll6.0.3790.26789,364,99212-Apr-200603: 50IA-64BALÍK SP1SP1G
Wmshtml.dll6.0.3790.26783,150,84812-Apr-200603: 50x 86BALÍK SP1WOW
Mshtml.dll6.0.3790.26789,367,55212-Apr-200603: 47IA-64BALÍK SP1SP1Q
Wmshtml.dll6.0.3790.26783,152,38412-Apr-200603: 47x 86BALÍK SP1WOW
Updspapi.dll6.2.29.0638,68812-Apr-200603: 55IA-64žiadnyNie je uplatňované

Internet Explorer pre systém Windows XP SP2
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČasPlatformaPožiadavka VKSlužba pobočky
Mshtml.dll6.0.2900.28833,053,56810-Apr-200604: 22x 86SP2SP2G
Mshtml.dll6.0.2900.28833,056,12810-Apr-200604: 18x 86SP2SP2Q
Updspapi.dll6.2.29.0371,42412-ZKÚ-200523: 12x 86žiadnyNie je uplatňované

Internet Explorer pre systém Windows Server 2003 x 64-bitových verziách
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČasPlatformaPožiadavka VKSlužba pobočky
Mshtml.dll6.0.3790.26785,987,84012-Apr-200603: 49Nie je uplatňovanéBALÍK SP1SP1G
Wmshtml.dll6.0.3790.26783,150,84812-Apr-200603: 49x 86BALÍK SP1WOW
Mshtml.dll6.0.3790.26785,988,86412-Apr-200603: 47Nie je uplatňovanéBALÍK SP1SP1Q
Wmshtml.dll6.0.3790.26783,152,38412-Apr-200603: 47x 86BALÍK SP1WOW
Updspapi.dll6.2.29.0462,04812-Apr-200603: 55Nie je uplatňovanéžiadnyNie je uplatňované

Program Internet Explorer pre systém Windows Server 2003 SP1
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČasPlatformaPožiadavka VKSlužba pobočky
Mshtml.dll6.0.3790.26783,150,84808-Apr-200603: 11x 86BALÍK SP1SP1G
Mshtml.dll6.0.3790.26783,152,38408-Apr-200604: 05x 86BALÍK SP1SP1Q
Updspapi.dll6.2.29.0371,42412-ZKÚ-200523: 13x 86žiadnyNie je uplatňované

Technická podpora pre x 64-bitových verziách systému Microsoft Windows

Ak váš hardvér dodaný s Microsoft Windows x 64 edition už nainštalovaný, výrobca vášho hardvéru poskytuje technickú podporu a pomoc pre Windows x 64 edition. V tomto prípade výrobca vášho hardvéru poskytuje podporu, pretože systém Windows x 64 edition bola zahrnutá s hardvérom. Výrobcu hardvéru môže prispôsobená Inštalácia systému Windows x 64 edition pomocou jedinečnými súčasťami. Jedinečnými súčasťami by mohli zahŕňať špecifické ovládače alebo by mohli zahŕňať voliteľné nastavenia na dosiahnutie maximálneho výkonu hardvéru. Spoločnosť Microsoft poskytne primeranú pomoc, ak potrebujete pomoc technického charakteru pre systém Windows x 64 edition. Avšak, budete musieť priamo kontaktujte výrobcu. Výrobca je lepšie kvalifikovaný pre podporu softvéru, ktorý nainštaloval na hardvér. Ak ste zakúpili systém Windows x 64 edition, ako Microsoft Windows Server 2003 x 64-bitová verzia oddelene, kontaktovať spoločnosť Microsoft na technickú podporu.

Produktové informácie o programe Microsoft Windows XP Professional x 64 Edition, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/windowsxp/64bit/default.mspx
Produktové informácie o 64-bitových verziách systému Microsoft Windows Server 2003, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/windowsserver2003/64bit/x64/Editions.mspx

Vlastnosti

ID článku: 917425 - Posledná kontrola: 24. mája 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0, pri použití s produktom:
  • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003, Standard x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
Kľúčové slová: 
atdownload kbresolve kbwinserv2003sp2fix kbqfe kbinfo kbmt KB917425 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 917425

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com