Word 2002 güncelleştirmesi: 11 Temmuz 2006

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 917347 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Microsoft, Microsoft Word 2002 için bir güncelleştirme yayımladı. Bu makale, güncelleştirmenin nasıl elde edileceği hakkında bilgi içerir. Ayrıca bu makale, güncelleştirmeyi yükledikten sonra ve güncelleştirmenin yüklü olup olmadığı nasıl karşılaşabileceğiniz sorunlar açıklanır.

GİRİŞ

Bu güncelleştirme Microsoft Word 2002 için Uyumluluk Paketi açmak ve 2007 Microsoft Office sisteminin yeni Açık xml dosya biçimini kullanarak dosyaları kaydetmek için bir çerçeve sağlar.

Daha fazla bilgi

Güncelleştirme ayrıntıları

Bu güncelleştirmenin içerdiği önceden yayımlanmış güncelleştirmeler

Güncelleştirme 917347, önceden yayımlanmış şu güncelleştirmeyi içerir:
917335 Microsoft Word 2002 güvenlik güncelleştirmesi: 13 Haziran 2006

Bilinen sorunlar

Güncelleştirme yüklendikten sonra oluşabileceği bilinen sorunlar

Güncelleştirme 917347 yüklendikten sonra Microsoft Office Word 2007'de daha önce kaydedilmiş bir dosyayı açmaya çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Bu dosya, Microsoft Word'ün daha yeni bir sürümü ile oluşturulmuştur. Bu dosyayla çalışabilmek için uyumluluk paketini karşıdan yüklemek istiyor musunuz?
Bu sorun hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
919026Microsoft Office 2007 dosya kaydetmeye çalıştığınızda hata iletisi: "Bu dosyayla çalışabilmek için uyumluluk paketini karşıdan yüklemek istiyor musunuz"

Güncelleştirme 917347 yüklendikten sonra başka rtf düzenleyicilerinde oluşturulan rtf belgeleri Word'de açılabilir. Ancak, bu belgelere eklenen grafikler eksik.

Not Microsoft, bu sorunun bulunduğunu onaylamıştır. Araştırılmaya.

Güncelleştirme 917347 ile güncelleştirilmediği bir sistemde eksik grafik sorununu gidermeniz mümkün olabilir. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. .Rtf dosyası Word 2002'de açın.
  2. Üzerinde Araçlar menüsünde,'ı tıklatın Seçenekleri.
  3. İçinde Seçenekleri iletişim kutusunda'ı tıklatın Uyumluluk sekmesinde, ayarlama Önerilen seçeneği için ayarı Microsoft Word 2002, sonra da Tamam'ı tıklatın.
  4. .Rtf dosyasını yeniden kaydedin.

Kaldırma bilgileri

Bu güncelleştirmeyi kaldırmak için Denetim Masası'ndaki Program Ekle veya Kaldır'ı kullanın.

Not Program Ekle / Kaldır Denetim Masası'ndaki bir güncelleştirmeyi kaldırma seçeneği sunulmayabilir. Belirli Office güncelleştirmelerini Denetim Masası'ndaki Program Ekle veya Kaldır kullanarak kaldırma hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
903771Office güncelleştirmelerini kaldırma becerisi hakkında bilgiler

Yükleme ayrıntıları

Güncelleştirmesini edinme ve yükleme hakkında

Güncelleştirme 917347 Microsoft Yükleme Merkezi'nde bulunmaktadır. Bu güncelleştirmeyi karşıdan yüklemek ve yükleme yönergeleri ile dağıtım stratejilerini görüntülemek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=617D564F-FA34-4E8F-B1EC-0A0CF0326C52

Güncelleştirmenin yüklü olup olmadığı nasıl belirlenir

Güncelleştirme 917347 aşağıdaki tabloda listelenen sürüme sahip bir dosya içerir.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıSürüm
Winword.exe10.0.6804.0
Tabloda listelenen dosyanın daha ileri bir sürümüne sahipseniz bu güncelleştirmeyi yüklemeniz gerekmez. Bilgisayarınızda yüklü olan Office xp sürümünü belirleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
291331Office XP'nin sürümünü denetleme hakkında

Yöneticiler için .msp dosyaları hakkında bilgi

Güncelleştirme 917347, bir tam dosya Microsoft Windows Installer dosyasından (.msp dosyası) oluşur. .Msp dosyası kendi kendine ayıklanan bir yürütülebilir dosya olarak paketlenmiş. Bu güncelleştirmede aşağıdaki .msp dosyası dağıtılır:
Winwordff.msp

Yöneticiler için belirli bileşenleri yeniden yükleme özellikleri

Yönetimsel yükleme noktanızı güncelleştirir, Word 2002'yi yeniden önbelleğe alır ve istemci bilgisayarlara, içeren bir komut satırı çalıştırabilirsiniz. REINSTALL = [özellikler listesi] özellik. Bu özellik, Word 2002'in belirli bileşenlerini yönetimsel görüntüden yeniden yüklemek isteyip istemediğinizi belirtir. Güncelleştirme 917347, değeri için [özellikler listesi] aşağıdaki gibidir:
WORDFiles
Alternatif olarak, parametresini kullanarak REINSTALL = all tüm Microsoft Office bileşenlerini istemci bilgisayara yeniden yükleyebilirsiniz.

Office BT uzmanları için Office Yönetim Güncelleştirme Merkezi, en son yönetimsel güncelleştirmeleri ve stratejik dağıtım kaynaklarını tüm Office sürümleri için içerir. Office Yönetim Güncelleştirme Merkezi hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://technet.microsoft.com/office/bb267346.aspx

Özellikler

Makale numarası: 917347 - Last Review: 30 Ağustos 2012 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbpubtypekc kbbug kbconversion kbopenfile kbsavefile kbexpertisebeginner kbqfe kbfix kbupdate kbdownload atdownload kbmt KB917347 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 917347

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com