Popis aktualizácie programu Word 2002: 11. júla 2006

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 917347 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Spoločnosť Microsoft vydala aktualizáciu programu Microsoft Word 2002. Tento článok obsahuje informácie o možnostiach získania aktualizácie. Navyše tento článok popisuje problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť po nainštalovaní aktualizácie, a ako zistiť, či je aktualizácia nainštalovaná.

ZAVEDENIE

Táto aktualizácia programu Microsoft Word 2002 poskytuje rámec pre balík compatibility pack, otvárať a ukladať súbory použitím formátu Open XML súboru, ktorá je nová pre systém produktov Microsoft Office 2007.

dalsie informacie

Aktualizácie informácií

Skôr vydané aktualizácie, ktoré táto aktualizácia obsahuje

Aktualizácia 917347 obsahuje nasledujúce skôr vydaná aktualizácia:
917335 Popis aktualizácie zabezpečenia programu Microsoft Word 2002: 13. jún 2006

Známe problémy

Známe problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť po nainštalovaní aktualizácie

Po nainštalovaní aktualizácie 917347, môže zobraziť nasledujúce chybové hlásenie pri pokuse o otvorenie súboru, ktorý bol predtým uložený v programe Microsoft Office Word 2007:
Tento súbor bol vytvorený novšou verziou programu Microsoft Word. Chcete prevziať balík compatibility pack, takže môžete pracovať s týmto súborom?
Ďalšie informácie o tomto probléme nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
919026Chybové hlásenie pri pokuse otvoriť alebo uložiť súbor Microsoft Office 2007: "Chcete prevziať balík compatibility pack, takže môžete pracovať s týmto súborom"

Po nainštalovaní aktualizácie 917347, RTF dokumentov, ktoré sú vytvorené z iných RTF editorov môže otvoriť v programe Word. Avšak, tieto dokumenty môže byť chýbajúce vložené obrázky.

Poznámka Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém. Sme v súčasnosti vyšetruje to.

Je možné chýbajúce grafiky problému v systéme, ktorý bol neaktualizuje aktualizácia 917347. Ak chcete urobiť, postupujte nasledovne:
  1. V programe Word 2002, otvorte súboru .rtf.
  2. Na Nástroje menu, kliknite na tlačidlo Možnosti.
  3. V Možnosti dialógové okno, kliknite na tlačidlo Kompatibilita TAB, nastavenie Odporučená možnosť pre Nastavenie Program Microsoft Word 2002, a potom kliknite na tlačidlo OK.
  4. Opätovné uloženie súboru .rtf.

Informácie o odinštalovaní

Na odinštalovanie tejto aktualizácie použite Pridanie alebo odstránenie programov v ovládacom paneli.

Poznámka Nemáte možnosť odstrániť aktualizácie z Pridanie alebo odstránenie programov v ovládacom paneli. Ďalšie informácie o tom, ako odstrániť niektoré aktualizácie balíka Office pomocou nástroja Pridanie alebo odstránenie programov v ovládacom paneli, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
903771Informácie o možnosti odinštalovania aktualizácie balíka Office

Inštalácia podrobnosti

Ako získať a nainštalovať aktualizáciu

Aktualizácia 917347 sa nachádza v Preberacom centre spoločnosti Microsoft. Chcete prevziať túto aktualizáciu a zobraziť návod na in?taláciu a stratégie zavádzania, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=617D564F-FA34-4E8F-B1EC-0A0CF0326C52

Ako zistiť, či je aktualizácia nainštalovaná

Aktualizácia 917347 obsahuje súbor, ktorý má verziu, ktorá je uvedená v nasledujúcej tabuľke.
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia
Winword.exe10.0.6804.0
Nemáte chcete nainštalovať túto aktualizáciu, ak máte novšiu verziu súboru, ktorý je uvedený v tabuľke. Ďalšie informácie o tom, ako určiť verziu balíka Office XP, ktorý je nainštalovaný v počítači, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
291331Ako skontrolovať verziu balíka Office XP

Informácie pre správcov o súboroch .MSP

Aktualizácia 917347 pozostáva z úplná súbor programu Microsoft Windows Installer (súbor .msp). Súbor .msp je zabalený v samorozbaľovací spustiteľný súbor. V tejto aktualizácii je distribuovaný nasledujúci súbor .msp:
Winwordff.MSP

Funkcie na preinštalovanie špecifické komponenty pre správcov

Ak ste aktualizovať aktualizujete miesto správcovskej inštalácie a potom program a znova Word 2002 na klientskych počítačoch, môžete spustiť príkazový riadok, ktorý obsahuje PREINŠTALOVAŤ = [zoznam funkcií] vlastníctva. Táto vlastnosť určuje, či chcete preinštalovať špecifických komponentov Word 2002 z administratívnych obrazu. Pre aktualizáciu 917347, hodnota [zoznam funkcií] je takto:
WORDFiles
Prípadne môžete nahradiť parameter REINSTALL = ALL preinštalovať všetky súčasti Microsoft Office v klientskom počítači.

Office Admin Update Center pre Office IT profesionálov obsahuje najnovšie správcovských aktualizácií a strategické rozmiestnenie zdrojov pre všetky verzie balíka Office. Ďalšie informácie o stredisku Office Admin Update Center, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://Technet.Microsoft.com/Office/bb267346.aspx

Vlastnosti

ID článku: 917347 - Posledná kontrola: 30. augusta 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbpubtypekc kbbug kbconversion kbopenfile kbsavefile kbexpertisebeginner kbqfe kbfix kbupdate kbdownload atdownload kbmt KB917347 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 917347

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com