Popis aktualizace aplikace Word 2002: 11. července 2006

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 917347 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Společnost Microsoft vydala aktualizaci aplikace Microsoft Word 2002. Tento článek obsahuje informace o možnostech získání aktualizace. Kromě toho tento článek popisuje problémy, které mohou nastat po instalaci aktualizace, a jak zjistit, zda je aktualizace nainstalována.

ÚVOD

Tato aktualizace pro aplikaci Microsoft Word 2002 poskytuje rámec pro sadu compatibility pack otevřít a uložit soubory ve formátu Open XML, který je nový systém Microsoft Office 2007.

Další informace

Podrobné informace o aktualizaci

Dříve vydané aktualizace, které tato aktualizace zahrnuje

Aktualizace 917347 obsahuje následující dříve vydanou aktualizaci:
917335 Popis aktualizace zabezpečení pro aplikaci Microsoft Word 2002: 13. června 2006

Známé problémy

Známé problémy, které mohou nastat po instalaci aktualizace

Po instalaci aktualizace 917347 může při pokusu o otevření souboru uloženého dříve v aplikaci Microsoft Office Word 2007 zobrazí chybová zpráva:
Tento soubor byl vytvořen novější verzí aplikace Microsoft Word. Chcete stáhnout sadu compatibility pack, takže můžete pracovat s tímto souborem?
Další informace o tomto problému získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
919026Chybová zpráva při pokusu o otevření nebo uložení souboru sady Microsoft Office 2007: "Chcete stáhnout sadu compatibility pack, takže můžete pracovat s tímto souborem"

Po instalaci aktualizace 917347 může otevřít dokumenty RTF vytvořené v jiných editorech formátu RTF v aplikaci Word. Však tyto dokumenty mohou chybět vložená grafika.

Poznámka: Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém. Pracujeme ji.

Je možné vyřešit problém s chybějící grafikou v systému, který nebyl aktualizován aktualizací 917347. Postupujte takto:
  1. V aplikaci Word 2002 otevřete soubor RTF.
  2. V Nástroje nabídky, klepněte na tlačítko Možnosti.
  3. V Možnosti Dialogové okno, klepněte Kompatibilita karta, nastavte Doporučené možnosti pro nastavení Aplikace Microsoft Word 2002a klepněte na tlačítko OK.
  4. Uložení souboru ve formátu RTF.

Informace o odinstalaci

Tuto aktualizaci odebrat pomocí ovládacího panelu Přidat nebo odebrat programy.

Poznámka: Nemusí mít možnost odebrat pomocí panelu Přidat nebo odebrat programy v Ovládacích panelech. Další informace o tom, jak odebrat některé aktualizace sady Office pomocí panelu Přidat nebo odebrat programy v Ovládacích panelech klepněte na následující číslo článku:
903771Informace o možnosti odinstalování aktualizace sady Office

Podrobné informace o instalaci

Jak získat a nainstalovat aktualizaci

Aktualizace 917347 je umístěna na webu služby Stažení softwaru. Chcete-li stáhnout tuto aktualizaci a zobrazit pokyny k instalaci a hromadnému nasazení, navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=617D564F-FA34-4E8F-B1EC-0A0CF0326C52

Jak lze zjistit, zda je aktualizace nainstalována

Aktualizace 917347 obsahuje soubor, jehož verze je uvedena v následující tabulce.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze
Winword.exe10.0.6804.0
Není třeba instalovat, pokud máte novější verzi souboru, který je uveden v tabulce. Další informace o zjištění verze sady Office XP, která je nainstalována v počítači klepněte na následující číslo článku:
291331Jak zkontrolovat verzi sady Office XP

Informace pro správce o souborech MSP

Aktualizace 917347 obsahuje soubor Instalační služba Microsoft Windows Installer soubor (soubor s příponou MSP). Soubor MSP je zabalen do samorozbalovacího spustitelného souboru. Tuto aktualizaci je distribuován následující soubor MSP:
WINWORDff.msp

Funkce pro správce umožňující přeinstalování určitých součástí

Pokud aktualizaci umístění instalace pro správce a potom soubory a přeinstalujete aplikaci Word 2002 v klientských počítačích, můžete spustit příkazový řádek, který zahrnuje REINSTALL = [seznam funkcí] Vlastnost. Tato vlastnost určuje, zda chcete přeinstalovat určité součásti aplikace Word 2002 z bitové kopie pro správu. Aktualizace 917347 hodnota [seznam funkcí] je takto:
WORDFiles
Můžete také použít parametr REINSTALL = ALL v klientském počítači přeinstalujete všechny součásti sady Microsoft Office.

Office Admin Update Center pro odborníky Office obsahuje nejnovější aktualizace pro správce a zdroje strategií jejich nasazení pro všechny verze sady Office. Další informace o středisku aktualizací sady Office na webu společnosti Microsoft:
http://technet.microsoft.com/office/bb267346.aspx

Vlastnosti

ID článku: 917347 - Poslední aktualizace: 30. srpna 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbpubtypekc kbbug kbconversion kbopenfile kbsavefile kbexpertisebeginner kbqfe kbfix kbupdate kbdownload atdownload kbmt KB917347 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 917347

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com