Popis balíček opravy hotfix aplikace PowerPoint 2002 následující po aktualizaci Service Pack 3: 4. května 2006

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 917292 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Společnost Microsoft vydala balíček opravy hotfix aplikace PowerPoint 2002 následující po aktualizaci Service Pack 3 pro aplikaci Microsoft PowerPoint 2002.
V tomto článku naleznete následující informace o tomto balíčku oprav hotfix:
 • problémy vyřešené v tomto balíčku,.
 • požadavky pro instalaci balíčku oprav hotfix,.
 • nutnost restartování počítače po instalaci balíčku oprav hotfix.
 • nahrazení balíčku oprav hotfix jiným balíčkem oprav hotfix.
 • zda je nutné provedení změn v registru,.
 • soubory obsažené v balíčku oprav hotfix.

Úvod

Tento článek popisuje problémy aplikace Microsoft PowerPoint 2002 vyřešené v balíčku oprav hotfix z 4. května 2006.

Problémy vyřešené v tomto balíčku oprav hotfix

Tento balíček oprav hotfix řeší následující problémy, které dříve nebyly ve znalostní bázi Microsoft Knowledge Base zdokumentovány:
 • Spustit Microsoft Visual Basic pro makro (VBA) k určení efekty animace, které jsou použity objekt tvaru v aplikaci Microsoft PowerPoint 2002. Makra VBA však může vrátit není správné hodnoty efekty animace, které jsou použity u tohoto objektu.
 • Pokud šablony předdefinovaných návrhů v aplikaci PowerPoint 2002 není nainstalována, zobrazí následující chybová zpráva při otevření podokno úloh Slide Design:
  Tato funkce není k dispozici. Zpřístupnit tuto funkci, vyberte znovu spustit instalaci, "Přidat nebo odebrat součást" a "Spouštět z tohoto počítače" nebo "Spouštět z CD-ROM a síťových" změnit funkci.
  Tato chybová zpráva při použití jednu z následujících metod otevřete podokno úloh Slide Design:
  • V nabídce Formát klepněte na příkaz Návrh snímku.
  • V nabídce soubor klepněte na tlačítko Nový. Poté klepnete na tlačítko podle šablony návrhu v podokno úloh New Presentation.
  • V libovolné podokno úloh klepněte v seznamu Další podokna úlohNávrh snímku - šablony návrhů.

Další informace

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Následující seznam obsahuje požadavky pro balíček opravy hotfix:
 • Úplná verze této opravy hotfix je také verzí této opravy hotfix pro správce. Úplná verze této opravy hotfix je oprava hotfix post-Office XP Service Pack 3. Chcete-li nainstalovat opravu hotfix, musí mít Office XP Service Pack 3.Další informace o aktualizaci Office XP SP3 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  832671Popis aktualizace Microsoft Office XP Service Pack 3

Informace o restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix není nahrazena žádnou pozdější opravou hotfix.

Informace o registru

Nemáte žádné klíče registru vytvořit ani upravit žádné klíče registru pomocí opravy hotfix Tento balíček obsahuje.

Informace o souboru opravy hotfix

Oprava hotfix nemusí obsahovat všechny soubory nutné k plné aktualizaci produktu na nejnovější verzi. Tato oprava hotfix obsahuje pouze soubory, které je nutné mít pro nápravu problémů uvedených v tomto článku.

Globální verze této opravy hotfix používá balíček Instalační služby systému Windows k instalaci opravy hotfix. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v Coordinated Universal Time (UTC) v následující tabulce. Při zobrazení informací o souboru je datum převedeno na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.

Informace o souboru Instalační služby systému Windows (MSP)
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
Powerpntff.mspNelze použít9,635,8404. května 200618: 16
Po instalaci balíčku oprav hotfix Globální verze tohoto balíčku opravy hotfix má atributy souborů nebo novější atributy souborů, jsou uvedeny v následující tabulce.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČas
PowerPnt.exe10.0.6801.06,097,6804. května 200605: 56
Další poznámky:
 • Další informace o instalaci opravy hotfix naleznete v souboru Readme.txt, který je součástí balíčku opravy hotfix.
 • Další informace o terminologii společnost Microsoft používá pro software, který je opraven po jeho vydání klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 917292 - Poslední aktualizace: 2. února 2014 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbofficexppostsp3fix kbtemplate kbprogramming kbmacro kbautomation kbvba kbexpertisebeginner kberrmsg kbbug kbhotfixrollup kbfix kbqfe kbhotfixserver KB917292 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:917292

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com